Wpis z mikrobloga

@Eskim0s wiem jak homoseksualizm został skreślony z listy chorób. W demokratycznym głosowaniu ()

Fajnie co nie. Może jeszcze więcej rzeczy będziemy ustalać przez głosowanie. Np 2+2=5 w demokratycznym głosowaniu
@NPC2137: Możesz zainicjować takie głosowanie i je przegrać, dokładnie tak, jak miało to miejsce w głosowaniu na temat homoseksualizmu. Przykro mi to pisać, ale w tej analogii to ty jesteś po tej stronie, która sądzi, że 2 + 2 = 5.
@NPC2137:

W demokratycznym głosowani

A następnie potwierdzono naukowo że nie może być dewiacją, ani chorobą.
Ciekawe czy się zastanowiłeś jak homoseksualizm trafił na listę chorób, skoro w tamtych czasach, głównie dominowała religia i przedwczesne uogólnianie, a nie posługiwanie się faktami.

To było tak oczywistą rzeczą, że nie trzeba było nad tym dyskutować

Ah te ignorowanie nowych odkryć, badań, logiki, faktów, a wierzenie w stare informacje, gdy świat znacznie mniej wiedział o
@Panoxar: Jak najbardziej jest to argument. Z jakiegoś powodu homoseksualizm był tępiony, podobnie jak rozwiązłość. Niech zgadnę na przykład rozprzestrzenianie się chorób wenerycznych, których nie dało by się wytępić w tamtym czasie. Tak samo dzisiaj obecne choroby weneryczne zaczynają się uodparniać na obecne antybiotyki i od czasu do czasu możemy spotkać artykuły o super rzerzączce.

https://www.poradnikzdrowie.pl/aktualnosci/europejczyk-zakazony-super-rzezaczka-nowy-szczep-nie-reaguje-na-wiekszosc-znanych-lekow-aa-oVUo-TtBQ-Z5Uc.html

Już nie wspominając o tym, że na małpią ospę 90% zakażonych to homoseksualiści.
Jak to
@NPC2137: Nie, samo w sobie nie może być to argumentem, już pisałem dlaczego. Jeśli chodzi o choroby przenoszone drogą płciową, to może być to spowodowane rzadszym stosowaniem prezerwatyw i złym przygotowaniem do seksu analnego, czyli nieodpowiedzialnym podejściem do seksu i to je można piętnować. W sumie to nie wiem, czego się obawiasz, skoro twoje dane pokazują, że to głównie osoby homoseksualne są zagrożone.
@NPC2137:

Z jakiegoś powodu homoseksualizm był tępiony, podobnie jak rozwiązłość

Był tępiony bo stanowi mniejszość.
Tępiono i nadal się tępi rudych.

uż nie wspominając o tym, że na małpią ospę 90% zakażonych to homoseksualiści

A wiesz że wyolbrzymianie jednej choroby u mniejszości to nie jest argument?
Bo idąc tym tokiem, wszystkie inne choroby dominują u populacji heteroseksualnej, więc wychodzi że heteroseksualizm to większe zagrożenie i powinno się wprowadzić surowe kary za
@Panoxar: Poprostu stwierdzam, że homoseksualizm nie jest do końca normalny. Skoro 2-5% społeczeństwa odpowiada za ponad połowę przypadków chorób przenoszonych drogą płciową i tyle. I to, że natura świetnie sobie z tym radzi. Tylko tyle. Nigdzie nie wzywam do zakazywania homoseksualizmu czy parad gejowskich.
@Eskim0s: A gdzie się tępi rudych? Wiem, że są od czasu do czasu niesmaczne żarty o tych ludziach ale nic poza tym.

Ale jak nie mówię tylko o małpiej ospie. To samo dotyczy HIV oraz innych chorób płciowych jak syfilis itd itd.

https://www.nejm.org/doi/full/10.1056/NEJMoa2207323
https://cdn.discordapp.com/attachments/914987814611992576/926532725677101158/5958747a5951594742786378_16409507533aEplZ1bxXm9UKIcUYmgHZ.png

Według sondaży ok 5-6% ludzi identyfikuje się z orientacją inna niż hetereseksualna.
https://www.wikiwand.com/en/LGBT_demographics_of_the_United_States
Zescroluj sobie na dół

I co w związku z tym że większość złodziejów i
@NPC2137:

A gdzie się tępi rudych?

W wielu szkołach, ale coś CHYBA spada częstotliwość.

Według sondaży ok 5-6% ludzi identyfikuje się z orientacją inna niż hetereseksualna

Tak wiem, pytanie ile osób wie że jest homoseksualna/biseksualna, lecz boi się to wyznać, nawet anonimowo.

I co w związku z tym że większość złodziejów i morderców jest heteroseksualna. Jak się ma to do heteroseksualizmu?

Podałem przykład że uznawanie homoseksualizm za zło, bo dominuje u
@Eskim0s: Jak heteroseksualizm wpływa na to, że ktoś jest złodziejem lub mordercą?

Bo w przypadku homoseksualizmu odpowiedź jest prosta. Homoseksualiści prowadzą rozwiązły tryb życia i tyle, dlatego to oni mają problem z HIV, małpią ospą itd. Cześć hetero też ma z tym problem, ale hetero stanowi ok. 95% społeczeństwa lub niech Ci będzie nawet 90% a reszta to homoseksualiści. I pomimo tego to dalej homoseksualiści dominują wyjątkowo w statystych chorób przenoszonych
@NPC2137:

Jak heteroseksualizm wpływa na to, że ktoś jest złodziejem lub mordercą?

Nie wpływa, a chodzi o procent/szansę wystąpienia.
Tak jak pedofilia u homoseksualnych.
Choroby u heteroseksualnych częściej i więcej występuje, bo stanowi większość populacji heteroseksualizm.

Homoseksualiści prowadzą rozwiązły tryb życia i tyle, dlatego to oni mają problem z HIV, małpią ospą itd

A heteroseksualnych jest więcej, częściej się spotykają, częściej są alkoholikami, narkomanami, brudasami, patologicznymi rodzinkami.

I pomimo tego to