Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
#finanse #big4 #praca #depresja #nostalgia

Hej,

Jestem ex-big4-employee. Pracuje teraz po stronie klienta full-remote, zarobki spoko, + - 15 kPLN brutto UoP. Pracuje od 8-16, z tym że loguje się do pracy o 8:30, kawusia, rajd po wykopie itd., finalnie do pracy zabieram się około 10:00. Wyjątkiem (sporadycznie) są sytuacje, gdy ktoś mnie o coś prosi, jakieś spotkanie z klientem etc. wtedy zaczynam prace o 8:00 i przygotowywuje się. Praktycznie 70% mojego czasu, to nic nie robienie i kompletnie mnie to wykańcza. Nie jestem w stanie uczyć się w pracy jakiś zagadnien finansowych, gdyż teorie znam (ofc. nie jestem omnibusem, wiem gdzie co znaleźć itp.) natomiast praktykę da się tylko nauczyć bazując na specyficznym przykładzie.

I tak się obijam w pracy, do której całkowicie straciłem motywację. Chodzę na siłownie / biegam / spaceruje / czytam podczas niej i narzekam na zbyt dużo wolnego czasu. Codziennie czekam, aż ktoś mnie opierdzieli / ustawi do pionu, że nie mogę tak pracować i powinienem zając się jeszcze X, ale nic takiego nie nadchodzi. Co miesiąc wpada kasa na konto, na podsumowaniach półrocznych jestem chwalony, a w środku jestem rozwalony jak prostytutka po walentyknach :(
Ktoś tak ma?

---
Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #63be95a6cdab2baf8203e6bf
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: karmelkowa
Roczny koszt utrzymania Anonimowych Mirko Wyznań wynosi 235zł. Wesprzyj projekt
  • 3
@AnonimoweMirkoWyznania: Też tak miałem. Ostatecznie kończą się te poboczne aktywności jak siłownia, spacery, jazda rowerem, wyjazdy samochodem (bo przecież w pracy nic się nie dzieje) i człowiek nie dość że traci czas to wypada z obiegu. Ja pogodziłem się z mniejszą stawką i poszedłem gdzie indziej. Kilka miesięcy już robię i jest super - wszystko do czego się uczyłem przez ostatnie 3 lata wykorzystuje na co dzień. Jest w pyte. A