Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 110
Od dwóch dni robię sobie maraton z #lost
Pierwszy raz oglądałam w 2005, kiedy emitowali na TVP1 dwa odcinki pod rząd, było to w czwartki, miałam wtedy 9lat. To niesamowite ile pamiętam z tego co oglądałam prawie 18 lat temu. Nie zapomnę jak cała rodziną siadaliśmy przed telewizor i zastanawialiśmy się co dzieje się w tej dżungli. Później mój starszy brat przyniósł najnowszy sezon na płytce dvd, bo kolega mu ściągnął z nielegalnych stron i nie trzeba było czekać 12 miesięcy na emisję w telewizji. Wspaniały to jest serial, nie zapomnę go nigdy
#feels #seriale
Pobierz lijka - Od dwóch dni robię sobie maraton z #lost
Pierwszy raz oglądałam w 2005, kiedy...
źródło: comment_1673460259HNgk3U4UfweeE88VDHSNRN.jpg
  • 32
@lijka: Ja miałem z 6 lat jak to oglądałem pierwszy raz i byłem przerażony tym serialem xd. Pamiętam też że jak zaczęli transmitować Prison Break jakoś w 2007 to moi kuzyni podzielili się na dwa obozy i kłócili się który serial lepszy ( ͡° ͜ʖ ͡°)
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@scorp02: tak naprawdę oglądam go teraz drugi raz w życiu, ale tak jak mówisz, chciałabym zapomnieć :D
@6aesthetic9: hahaha, ja jednak całym sercem za lost, ale te lata 04/05 były fantastyczne jeśli chodzi o seriale, kochalam też Gotowe na wszystko i jak leciały o 23 na Polsacie to mogłam wstawać niewyspana do szkoły, ale musiałam obejrzeć xD przecież nie mogłam zastopować i obejrzeć jutro
@lijka: Bez kitu, miałem identycznie. Obejrzałem całość ponownie jakieś 3-4 lata temu i wiele scen po tylu latach wciąż miałem całe w głowie jak żywe. Pierwsze odcinki na straszącej wyspie i czarny dym, później odnalezienie włazu i motyw z wpisywaniem liczb, albo jak gruby wygrał na loterii kasę zakreślając te liczby i go później fatum dosięgło xD, postać Johna Locka, albo jak znaleźli wrak samolotu którym przemycali kokainę w figurkach Matki
via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
@Tropical9: no dokładnie xD
A liczby Hugo będę pamiętać nawet jakby mnie obudzili o 3 w nocy i kazali wymieniac xD
Jak wrócę do Polski to chyba puszczę lotka ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@lijka: Tez oglądałem za gowniaka. Ostatnio sobie obejrzeliśmy w domu całość. I to jest ciekawe pamiętałem praktycznie każdy odcinek i co się stanie, o imionach wszystkich postaci nie wspominając. Dzisiejszy film/serial obejrzę i po pol roku nie pamietam co tam się działo
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@adamczwa: no dokładnie, mam to samo
Ostatnio wyszedł nowy sezon Ginny&Georgia, oglądałam to jakiś rok temu i potrafię wymieć tylko dwa tytułowe imiona xD
@lijka: ja właśnie tez przez przerwę świąteczna zaczalem maraton LOST z różowym. Pierwszy raz oglądałem jakoś w 2015 i w sumie do dzisiaj pamietam wiele scen. Mimo wszystko uważam ze ten serial ma wzloty i upadki i ciągnie się niemiłosiernie długo. Mimo wszystko, jest super tak z 8/10