Wpis z mikrobloga

Jak netto to wbijasz się w średnią. Wykopki mogą pisać wszystko, a średnią i więcej zarabia tylko 30% pracujących.
  • Odpowiedz
@aDzidzi: raczej płakać, ale to zależy jakie masz potrzeby życiowe. Jakbyś chciał teraz brać kwadrat w krechę to biorąc taką wypłatę stałbyś w cartitasie po ciepłą zupę.
  • Odpowiedz