Wpis z mikrobloga

@lucasus: W polskim Amazonie pewnie lepiej się dogadać w razie problemu. Może będzie obniżka na walentynki, ale w zeszłym roku też była w niemieckim oddziale a u nas nie.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Cyfranek: w polskim amazonie wszystko jest dobrze dopóki nie ma problemu z czytnikiem. Jak będzie uszkodzony to powiedzą, że nie wymieniają czytników kupionych na promocji i zaproponują jedynie zwrot pieniędzy. To już lepiej kupić u Niemca
@baltic-vodka no ale czytalem tez, ze za wysylke na serwis trzeba placic i nie zwracaja.
A tak swoja droga to jest dosc ciekawe ze globalna firma i w kazdym kraju zasady roznia sie znacznie.
@Cyfranek: Ja po przejściach z reklamowaniem Kindle 4 w niemieckim Amazonie wolę kupić w polskim oddziale. Po pierwsze wymusili wysyłkę na Słowację Pocztą Polską co samo w sobie było traumatyczne. Mimo dowodu dojścia do magazynu paczka im zaginęła i dopiero po ok. 3 tygodniach marudzenia z mojej strony zwrócili mi kasę. Po tym kupiłem Kindla 5 więc przydała się awaria bo 5 jest znacznie lepsza od 4. Niezależnie od powyższego wydaje
@Paul_Aupairyna: W Polsce nie działa Kindle Unilimited. Można z niemieckim zakombinować (adres zamieszkania, adres rozliczeniowy itp.). Ale nawet jak kupiłem w niemieckim Amazonie czytnik to i tak mi nie włączyli, bo w PL "sie nie należy"