Wpis z mikrobloga

Cześć Mirki, Mirabelki spod tagu #bookmeter

Zapraszam Was do podsumowania VI edycji Bookmetera: http://www.wykop.pl/artykul/6979345/podsumowanie-bookmetera-edycja-vi/

Jednocześnie, tak jak wspomniałam na końcu wpisu, to jest mój ostatni Bookmeter. Czekałam z usunięciem konta do czasu, aż będę mogła poprawić wpisy w bazie i przygotować dla Was to podsumowanie. Dlatego żegnam się z Wami tutaj, na tagu i życzę Wam wyśmienitego roku, pełnego niezapomnianych historii, wzruszeń, lęku (wyłącznie w przypadku horrorów i thrillerów!) oraz śmiechu.

Dziękuję Wam za wszystkie te lata spędzone na tagu - a było ich około 9. Szmat czasu! Nie wiem, czy ktoś z Was był na tagu i dodawał swoje książki od początku jego istnienia? ( ͡° ͜ʖ ͡°) Wydaje mi się, że pierwszą książką jaką dodałam był Dziennik Bridget Jones, ale nigdzie nie mogłam tego znaleźć. Dziękuję również @George_Stark który pomagał mi w porządkowaniu bazy danych Waszych wpisów oraz @szokiniedowierzanie , który stworzył dla nas fantastyczną bazę danych wraz ze statystykami, dzięki czemu stworzenie podsumowania zajęło mi duuuuużo mniej czasu.

W więc moi drodzy, bawcie się dobrze, nie dajcie sobie w kaszę dmuchać ( ͡° ͜ʖ ͡°) i eliminujcie największe trolle na tagu. Z tego co wiem od @szokiniedowierzanie to licznik będzie dalej działał, dane będą się zbierać, więc zabawa trwa dalej ʕʔ
  • 1