Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
#seks #zwiazki #logikarozowychpaskow #kiciochpyta
Miałem 3 partnerki z którymi uprawiałem seks, teraz obecnie żona.
Zawsze jest to samo, zrobienie loda od święta, trzeba się prosić.

Ale każda z tych samic raz na jakiś czas miała coś takiego:
"Daj, zrobię ci loda, mam taką ochotę zrobić ci loda"

I serio nigdy tego nie rozumiałem, bo normalnie trzeba was prosić a wypadną takie dni w roku, że ciągniecie jak ruski odkurzacz.
Czym to jest spowodowane?

Tylko nie piszczie, że pewnie auto rozwaliła albo cie zdradziła i ma wyrzuty sumienia

---
Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #63be6e0ccdab2baf8203dd22
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: karmelkowa
Roczny koszt utrzymania Anonimowych Mirko Wyznań wynosi 235zł. Wesprzyj projekt
  • 16
@AnonimoweMirkoWyznania:

Takie zmiany w zachowaniu i preferencjach seksualnych mogą być spowodowane wieloma różnymi czynnikami. Niektóre osoby mogą mieć bardziej zmienną libido niż inne, a ich pożądanie seksualne może ewoluować w czasie. Inne czynniki, takie jak nastrój, poziom stresu, przemęczenie, problemy w relacji czy choroby, mogą również mieć wpływ na pożądanie seksualne.
Sugerujesz, że wystąpienie takiego zachowania jest dziwne i nie ma logicznego powodu. To prawda, że nie ma jednej prostej odpowiedzi
ChytraMarzycielka: .

"Daj, zrobię ci loda, mam taką ochotę zrobić ci loda"


u facetów: jaki seks, taki dzień
u kobiet: jaki dzień, taki seks

lód jest nieprzyjemny, bywa, że boli. Ogólnie kojarzy się z czynnością poddańczą względem faceta. Gdybym miała faceta, który bywa, że mnie nie szanuje tez bym nie chciała. Na szczęście teraz jestem sama
---

Zaakceptował: karmelkowa
Kica Kocia: Mam narzeczonego, ale w pracy miałam romans, co drugi dzień ruchanko z biurze - koleś mega przystojny, miałam mokro na sam widok.
Narzeczonemu robiłam laski, bo mnie sumienie brało. z połykiem lub bez, jak chciał bez gumy to brałam ru450h.... nie żałuję.


---

Zaakceptował: Eugeniusz_Zua