Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Nie wiem czemu ciągnie mnie do chodzenia do kościoła mimo że zawsze byłem bojownikiem kościoła. Chyba życie mnie zweryfikowało. 29 letni przegryw, z roku na rok samotność co raz bardziej daje się we znaki. Fajnie by było należeć do jakiejś wspólnoty, wychodzić regularnie do ludzi. Chodzenie do kościoła dobrze mi się kojarzy z czasów młodości kiedy jeździłem na wakacje na wieś i był taki specyficzny klimat. Sprawdzałem w internecie i jedyne spotkania to dla dzieci i młodzieży. Zostały więc chyba zwykłe niedzielne msze. Czuje się jak bohater Fight Club który z bezsenności ma potrzebe uczęszczać anonimowo na jakieś spotkania. To samo ja czuje ale z poczucia samotności.

#samotnosc #depresja #przegryw #nostalgia #kosciol #chrzescijanstwo #katolicyzm #feels #tfwnogf #feels #suicidefuel #agepill

---
Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #63bde431cdab2baf8203cdf4
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: karmelkowa
Przekaż darowiznę
Pobierz AnonimoweMirkoWyznania - #anonimowemirkowyznania 
Nie wiem czemu ciągnie mnie do chod...
źródło: comment_1673446943elRbsmmjkALsUCRo18hbTS.jpg
  • 7
@AnonimoweMirkoWyznania: Mam kumpla, który mówi że chodzi do kościoła, bo go to uspokaja. Te same skojarzenia - wizyta w kościele z babcią i dziadkiem do których jeździł na wakacje, spotykanie tych samych ludzi co tydzień itp. Dla dorosłych też są jakieś spotkania. Poszukaj. Ja nie chodzę do kościoła od kilkunastu już lat ale wiem, że w mojej parafii są jakieś kółka biblijne dla dorosłych. Widuję ogłoszenia, jak mijam kościół.