Wpis z mikrobloga

@msichal: Przeszkadzać nie przeszkadza ale w puszce mam tylko jeden kabel neutralny
@zomerstm: Elektryk magikiem nie był ale na skróty szedł zapewne z konieczności podczas remontu, żeby nie rujnować połowy płytek w łazience xD

Generalnie mam w puszce z włącznikiem mam 4 przewody, dwa czarne podłączone do włącznika, jeden neutralny i jeden uziemienia, które są luźno.
@spinorbital: to ja bym się upewnił testerem, na którym jest faza, no bo ona jest kluczowa. Dziwne, że neutralny do lampy bierze się skądś indziej, niże z puszki z włącznikiem, abstrakcja. Wtedy sam neutralny dla N-In wystarczy, bo N-Out jest pewnie dla oszczędności zmostkowany, wątpie aby był przekaźnik na oba, a nawet jeśli jest, to nie ma to znaczenia, skoro lampa czerpie neutralny od sąsiada ( ͡° ͜ʖ ͡
Generalnie mam w puszce z włącznikiem mam 4 przewody, dwa czarne podłączone do włącznika, jeden neutralny i jeden uziemienia, które są luźno.


@spinorbital: głupi jestem ale ten dodatkowy neutralny i dodatkowy uziemienia nie powinien iść od odbiornika? xD