Wpis z mikrobloga

Wczoraj robiłem przegląd anime z obecnego sezonu. Po obejrzeniu "Kubo-san wa Mob wo yurusanai" rzuciłem się w wir mangi, którą ukończyłem nad ranem i teraz czekam na więcej. Trzustka nie wyrabiała z wydzielaniem insuliny tyle cukru w tej mandze () takie trochę połączenie Mob Psycho (jeżeli chodzi o charakter bohatera) i Komi-san (tylko w odwróconej roli)

#anime #manga #kubosan
Pobierz markhausen - Wczoraj robiłem przegląd anime z obecnego sezonu. Po obejrzeniu "Kubo-sa...
źródło: comment_1673435330v6y7T93YzO03MBPl8rrNNx.jpg
  • 2
@markhausen: czytałem mangę jak jeszcze anime nie było zapowiedziane, na początku spoko, ale strasznie się dłuży i nic tam się kompletnie nie dzieje (z resztą podobnie jak w przypadku przytoczonej przez Ciebie Komi).
@Bpnn no tu masz rację, im dłużej to progres idzie wolno, ale z drugiej strony nie było to odczuwalne czytając wszystko na raz. Patrząc na terminy wychodzenia chapterów to faktycznie, trzeba było się naczekać. Ale po ostatnich wydaniach wydaje się jakby zbliżało się ku końcowi (chyba że autorowi odpieprzy jak temu od Kanojo/Rental Girlfriend, bo tam to połowa mangi to odcinanie kuponów i to po najniższej linii oporu)