Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
Chłopy piszecie w opisie, że nie interesuje Was fwb i ons? Ktoś zauważył, że poprawia to ogólne wrażenie? Kiedyś tak dałem i chyba pozytywniej to wpływa, bo z opowieści koleżanek większość chłopów chce się ruchać, albo po czasie im mówią, że tylko fwb xD
Tak wiem, że morda się liczy, ale jak miałem opis i #!$%@? zdjęcia to mam więcej niż bez opisu ze zdjęciami z sesji (pewnie myślą, że to fejk).
#tinder
  • 6
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@G123: grube rozkminy, sesje zdjęciowe... Coś czuję że możesz być "odrobinę" sztywny xD
Jeśli nie chcesz fwb i ons to to napisz, jeśli chcesz to nic nie pisz. Jak coś ma być to będzie w sposób naturalny.
@G123: Co do ilości par to nie jest to takie oczywiste. Co z tego że możesz mieć więcej par ale z kobietami które chcą tylko popisać, nudzą się, mają Cię za kolegę max na wejściu czy inny syf? Niestety ale taki cope w stosunku do kobiet, że o patrzcie ROZUMIEM WAS TEŻ NIE CHCE TYLKO SEKSU JAK CI WSTRĘTNI RUCHACZE często po prostu nie działa.

W dzisiejszych czasach jest masa samotnych,
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@KotekMruczus666: tzn, mam fajną fotkę z sesji pod CV i zauważyłem, że fotka w kiblu jak jestem pijany bardziej działa xD. Może wkleje taki zwykle i na koniec jedna z sesji
Dzisiejsza kobieta woli przerabiać latami ruchacza czy innego "ładnego" przegrywa życiowego na chłopaka niż zdecydować się na przeciętnego z wyglądu dobrego faceta. Takie laski później ABSOLUTNIE płaczą że faceci chcą tylko seksu (no tak bo kobieta w końcu traci na seksie co nie? normalnie hajs jej znika z konta za każdym razem( ͡° ͜ʖ ͡°)) wyłącznie dlatego bo ten chad czy inny chadlite nie chce zrezygnować z innych
Pobierz CloudSpanner - > Dzisiejsza kobieta woli przerabiać latami ruchacza czy innego "ładne...
źródło: comment_1673515127lO319FW9rjuZAYDclaV0LR.jpg