Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
Od jakiegoś czasu zbieram się, żeby zrobić sobie takie kompleksowe badania, żeby sprawdzić czy nie umieram ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Chodzi o taki komplet badań, żeby wykryć np. raka, nie wiem ryzyko zawału, zacme, jaskrę itd.

Co byście polecili, jak się do tego zabrać. Chciałbym to ogarnąć w miarę możliwości jednorazowo a jeśli nie to nie rozkładać tego w czasie. Może orientujecie się czy prywatnie są jakieś pakiety tego typu, że przechodzi się taką ścieżkę zdrowia (coś jak badania okresowe tylko sensownie) i na końcu jest możliwość skonsultowania wyników z lekarzem.

Jeśli nie to może podpowiedzcie jakie badania u progu wieku średniego warto sobie zrobić.

#zdrowie
  • 8
@ricky_fernando: Robisz rozszerzoną morfologię, do tego zbadaj mocz i kał na obecność jakiś pasożytów czy innego syfu, możesz zrobić badania wydolnościowe (jakoś tak) i do tego spirometria, no i jeszcze rezonans całego ciała, ale za to zapłacisz bardzo dużo prywatnie (ja za sam odcinek ledzwiowy kregoslupa wydalem 400zl), ale bedzie widac jakies zmiany w ciele guzki i inne takie. Prywatnie powinienes to ogarnac w jednej lepszej klinice. Ja bym sie ograniczyl