Wpis z mikrobloga

@pawcio199614: Pewnie tak ( ͡° ͜ʖ ͡°) Ale wsm nie wiem co o tej sprzedaży myśleć , z jednej strony mu się nie dziwie ,gdyż całe życie na to tyrał i teraz ma z tego owoc, ale z drugiej strony robił to od początku a teraz pozbywa się swojego dziecka.
@Quardoz: Zgaduje że to był jakiś jego plan żeby znowu mógł być w creative.
Sprzedać arabom ale z zapisem że on może prowadzić dopóki będzie chciał czy coś.
Bo z tego co przeczytałem to znowu ma to być prywatna firma nie notowana na giełdzie.
@pawcio199614: @Quardoz: Wons sprzedał WWE temu samemu funduszowi, który posiada Newcastle United. Tam drużyna kobiet podobno została wsparta dużymi pieniędzmi, ruchy LGBT przy klubie jak działały, tak działają. No i klub jest dość dobrze budowany sportowo. Więc jakichś rewolucyjnych zmian się nie spodziewam, a może nawet z nową kasą pojawią się nowe twarze.


Najważniejsze jest pytanie, jaką pozycję po sprzedaży zagwarantował sobie Wons i tutaj są powody do obaw (
@Xizor: do 2030 nic nie ruszą, starają się o mistrzostwa świata, i nie potrzeba im więcej kontrowersji

co do vinca to mówi sie ze zagwarantował sobie pozycję prezesa (lol) będzie mógł sobie bokować tygodniówki jak mu się podoba a cała wina i tak spadnie na saudyjczykow
@gramydladzieci: jeżeli Wons ma zagwarantowany fotel prezesa to IMO Saudyjczycy #!$%@? tę umowę. Odejście Wonsa do bookowania było najlepszym co zrobił dla firmy od lat i Saudyjczycy musieli to widzieć. Wystarczy porównać ostatnią galę u nich z tymi gównami, które dostawali za Wonsa.
@gramydladzieci lata doświadczeń nauczyły mnie, że staremu dziadowi nie wolno wierzyć i ufać. Jestem pewien, że lada dzień odsunie Huntera od swojej pozycji. Nie wierzyłem nawet w jego odejście, i dawałem maks rok jak znowu wróci i będzie wszystko po staremu. A tu minęło ledwie kilka miesięcy.
@gramydladzieci: "Niemniej jednak interesującym faktem jest to, że Vince McMahon przekazał swoje sugestie Hunterowi w kwestii bookingu nadchodzących programów."
No cóż. Chyba nikt nie sądził, że będzie inaczej. Już ja widzę jakie to były "sugestie" a na ile "rób to co mówię, albo żegnaj się ze swoją funkcją".