Wpis z mikrobloga

towarzysz bazeman ma na dziś przekaz wybielający rzecznik straży granicznej stosuje tutaj klasyczne "a u was biją murzynów" wypominając jakiegoś ruska nołnejma z Malezji. Stara sowiecka mentalność nadal silna xD Zabawne to jest w kontekście zimnej wojny i tego kto używał tego typu "argumentów". Napisał bym mu to pod postem ale jak to mentalny rusek blokuje wszystko co nie jest wg jego myśli xD

#ukraina
  • 26
@Filipterka25: było na głównej znalezisko ze sobie pojechała do Paryża na sylwka a jak jesteś chłopem to nie możesz sobie tak pojechać bo masz areszt wprowadzony przez własny kraj (i to m.in ona odpowiada za jego egzekwowanie). I #!$%@? tutaj czy znalezisko było słuszne czy nie bo mnie mało to obchodzi. Bardziej rozbawiła mnie ta sowiecka mentalność tego osobnika. Taka bardzo wschodnia.
było na głównej znalezisko ze sobie pojechała do Paryża na sylwka


@printf: I gdzie problem leży?

jak jesteś chłopem to nie możesz sobie tak pojechać bo masz areszt wprowadzony przez własny kraj (i to m.in ona odpowiada za jego egzekwowanie).


@printf: Jak jestes chłopem to masz tradycyjny, konerwatywne chłopskie obowiązki, tj.:

- bronić kraju,
- opiekować się babami,
- łożyć na swoje dzieci.

Kto się nie zgadza, niech sobie ustali
via Android
  • 0
@shmatshiage przeczytaj sobie raz jeszcze bo nie zrozumiałeś. Raczej szydze z jego wschodniej mentalności ktora typ sie rzekomo brzydzi a wpisuję sie idealnie w sposób dzialania ruskiej propagandy zimnowojennej. Jak byś trochę znał historię to bys to skumał
via Android
  • 0
@Filipterka25 wytluszcze ci sens wypowiedzi bo nie rozumiesz

I #!$%@? tutaj czy znalezisko było słuszne czy nie bo mnie mało to obchodzi. Bardziej rozbawiła mnie ta sowiecka mentalność tego osobnika
via Android
  • 1
@shmatshiage a ty tez masz konto od 10 mc saszka wiec dupa cicho dla kolegow z biura tego osobnika xD pewnie taka sama sowiecka mentalność jest w twoich rozkazach xD

Nie wytłumaczę ci czegoś czego nie rozumiesz. W skole nauczyli cię tylko polskiego nie miałeś zajęć z polskiej kultury kabaretów z lat 80 wiec w sumie możesz nie rozumieć czemu mnie to bawi a ciebie nie xD
via Android
  • 0
@shmatshiage widzisz wańka ja jestem tu od 10 lat ty od 10 mc wiec mozesz pisac co tam ci oficer prowadzący powie ale skoro juz ty wywołałeś Wołyń to napisz nam tutaj ładnie ze UPA to zbrodniarze wojenni tacy sami jak raszysci z buczy. Chyba nie będzie to problem dla ciebie bo każdy polak kto zna historię nie mial by z tym problemu ( ͡ ͜ʖ ͡)
via Android
  • 0
@shmatshiage no widzisz misu kolorowy proste słowa nie przechodzą ci przez gardło to moze napisz że Katyń to tak samo zbrodnia jak bucza jak to ci przejdzie to znaczy ze jesteś zwyklym ukrem na etacie