Wpis z mikrobloga

Expecto Patronum ( ͡° ͜ʖ ͡° )*:

Drewniana skrzynka (19,5 x 14 cm, wysokość 8 cm) inspirowana #harrypotter , zdobiona w technice decoupage, z wypukłymi motywami na obrzeżu, ozdobnymi narożnikami i ze świecącym w ciemności wypukłym jelonkiem-patronusem. Wnętrze wieczka personalizowane, z imieniem różowej, dla której przeznaczone było pudełko. Dno skrzynki wyłożone filcem.

To chyba jedna z moich ulubionych kompozycji kolorystycznych: czerń + odcienie niebieskiego + srebrzenia

Więcej zdjęć w komentarzach, a więcej moich szpargałów twórczych na #apaturiart :)

#handmade #rekodzielo #diy #chwalesie #hobby #tworczoscwlasna #magia #fantasy #rozowepaski
Pobierz Apaturia - Expecto Patronum ( ͡° ͜ʖ ͡° )つ──☆*:・゚

Drewniana skrzynka (19,5 x 14 cm,...
źródło: comment_16734122194TCX8805Q2r25t4ORRTfmi.jpg
  • 21
@Apaturia dodaję wpis do ulubionych, mam przyjaciela który jest wielkim fanem HP i ma urodziny za pół roku, już mam pomysł na prezent, mam nadzieję że będzie się można zgłosić ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Apaturia podoba to jest mało powiedziane, to jest fantastyczne :D i będzie bardzo oryginalnym prezentem, tysiąc razy lepszym od jakiegoś alkoholu czy ciucha ( ͡ ͜ʖ ͡)
@asznysz: Dzięki! Tło jest z grafiki skleconej i obrobionej we własnym zakresie i nałożonej na pudełko metodą decoupage. Jelonek jest odciśnięty ze specjalnej formy i ręcznie malowany, aura jelonka też jest ręcznie malowana :)
@Apaturia zrób to na zimno i bez sentymentów - licząc naprawdę każdy nawet najmniejszy szczegół łącznie z roboczogodzinami.

Nawet nie wiesz ilu rękodzielników zdziwiło się gdy zwiększyła im się liczba klientów po podniesieniu ceny ( ͡º ͜ʖ͡º)

Trzymam kciuksy!