Wpis z mikrobloga

Opłaca się brać ubezpieczenie do telewizora oled? Ma to być philips. Babka mi powiedziała że jak wezmę to maksymalne ubrzpieczenie to teoretycznie w ostatni dzień mogę go zrzucic z szafki i oddadzą mi całą kasę jaka za niego dałem.

#telewizory

Dodaje #ps5 I #xbox bo tam dużo osób kupuje teraz oledy
  • 9
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Meciek: oczywiście że tak łatwo nie będzie, tam jest pierdyliard warunków, dobrze przeczytaj. Znajomemu odrzucili bo mu kot uszkodził laptopa, a tylko on mógł go uszkodzić żeby działało ubezpieczenie xD
@Meciek: ziomek likwidator z Hestii mówił że to scam jak ... Xd i że kiedyś likwidował roszczenie z wypaloną dziurą w ekranie bo "nie stwierdzono wad mechanicznych" tylko elektryczne ( ͡° ͜ʖ ͡°)
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Meciek: Niby czytałem opinie ludzi, że to faktycznie działa i można rzucić telewizorem w ostatni dzień i dostajesz nowy.

Ale na pewno co sklep to inny regulamin ubezpieczenia i musiałbyś się na 100% upewnić, że zadziała to w ten sposób.

Znajomemu odrzucili bo mu kot uszkodził laptopa


@Obrzydzenie: No to znajomy sam sobie winien, że się przyznał, że to sprawka kota ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Meciek: Mam 3 rok oleda i bez żadnych problemów. Obecne Oledy maja tyle zabezpieczeń przed wypaleniem, ze Ci co wiecznie wypisują o wypaleniach to żyją chyba ta technologia sprzed 6-7 lat.