Wpis z mikrobloga

Naoglądałem się zbyt dużo amerykańskich seriali, w swoim obecnym okresie abstynencji i naszła mnie taka wieczorna rozkmina - czy da się zvapować popularny polski kryształ? Podobnie jak nasi czarni bracia zza oceanu i czy jest to wogole opłacalne? Coś na kształt cracku tylko zamiast tego ładujesz do pipe'y krix i czujesz się jak w Baltimore, i nie nie chce vapować mety/Czecha/helu bo to żadna zabawa a zastanawia mnie właśnie krix-próbował ktoś? Jakie efekty?
#narkotykizawszespoko
  • 12
@Dr_Plagi: no w grupie ketonów poza alfami, to można palić też np NEPa, HEXENA i różne ich pochodne. Wszelkie CMC'ki i MMC'ki raczej niezbyt, bo albo potrzebna dawka byłaby za duża, albo po prostu by nie zadziałał, plus dym jest gryzący. Ja kiedyś z ciekawości spróbowałem trochę chyba 3-CMC, no i raczej nic nie poczułem, a MMCków zawsze mi było szkoda nawet na próbowanie tej drogi
@Dr_Plagi rozpuszczasz w małej ilości wody i dodajesz troszkę kreta, dosłownie dwa trzy ziarenka na powiedzmy 0,2g kryx. I wytrąca się żółty/pomarańczowy olej czyli nasz freebase. Oddzielasz se go strzykawka czy czymś i gotowe