Wpis z mikrobloga

Jestem ciekawy waszego zdania nt. tańca na rurze, dla niepoznaki przechrzczonego na pole dance, co w wolnym tłumaczeniu oznacza "Taniec Polki".
Czy taniec na rurze, jako aktywność fizyczna w wolnym czasie ma wpływ na wasze postrzeganie dziewczyny, jakie jest wasze zdanie na ten temat?


#tinder #zwiazki #poledance #badoo #gownoankieta
Pobierz Zeiss - Jestem ciekawy waszego zdania nt. tańca na rurze, dla niepoznaki przechrzczon...
źródło: comment_16733865918KTgC856D26Slh1iFCDVYu.jpg

Pole dance u dziewczyny

  • Odpycha 47.0% (77)
  • Zachęca 14.6% (24)
  • Obojętnie 29.3% (48)
  • Sam tańczę 9.1% (15)

Oddanych głosów: 164

  • 13
@Zeiss: Jest sens, abym jako różowa, która od kilku lat trenuje pole i exo, wzięła udział w "dyskusji"? Czy wykopki mają już wyrobione zdanie na temat takich dziewczyn i nie ma sensu?
@drakonia: Czy mam to interpretować tak, że sama wstydzisz się pole dance do tego stopnia, że nie widzisz sensu jego obrony w dyskusji? No litości. Mogła być fajna dyskusja ale nie, księżniczka obrażona małym żartem we wpisie. Za marudami nikt tu nie będzie tęsknił, tu jest strefa merytoryki.
@Zeiss: Nie musisz się burzyć, nie miałam na celu ani nikogo obrażać, ani się sama nie obrażam. Dziwi mnie po prostu to przeważające "odpycha" z ankiety, ponieważ myślałam, że w obecnych czasach stereotypy raczej powinny już zanikać. Pole dance to nie lap dance. Ale mało być merytorycznie, to niech będzie merytorycznie - jest to sport, który np. w moim przypadku sprawdził się idealnie. Przede wszystkim doskonale ćwiczy pewne partie mięśni, poprawia