Wpis z mikrobloga

@Jezus_Choroszcz: napisałem wyraźnie........... nie wierzysz mi, ze to przydupas z wykopu balował z oreganem? czy mam ci udowodnić?

za rękę to ty możesz robic swoje różne dziwne rzeczy ale proszę nie łącz mnie z tymi waszymi grami :)

ja akurat mam dowodu co wy uskuteczniacie...... a potem wmawiacie normalnym ludziom.. syndrom wyparcia.....

a tak to smietana, nietypowosc, skylanie przecfelhhhhenia...... no ja tego nie wymyslilem
@Jezus_Choroszcz: no jest jak jest wiadomo, jesteś w jakimś homozwiązku i próbujesz zrzucić winę na kogoś.
Taka wasza logika. Nie chce wam się myśleć normalnie to wymyślacie jakieś głupoty. Ja rozumiem, że nie macie rozrywki w życiu żadnej. Sam nawet nie potrafisz się ustosunkować i jako zielonka mnie prowokujesz ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Ale prawda jest raczej bolesna dla ciebie, bo ja piszę wprost a ty udajesz,
@pyczasty: mowa o tobie i twoich homo niewiadomo zapedach a nie o mnie. Nie jeden na miescie mowi ze masz ciasna dupke ale co ja tam sie znam, musisz rafalka spytac on z czeczetem sie maca to stestuje twoje rzadlo albo ty jego ( ͡° ͜ʖ ͡°) nie wnikam jak wasze dzieci w przescieradlo.
Pytalem o zarobki? A ty cwana jestes, oj ty ty.
Kolegow nie masz
@Jezus_Choroszcz: a kto mnie o zarobki pytał? ja ja was nie znam dla mnie jesteści obcy...

nie no ale przyznam ci, że masz poczucie humoru poza godności osobistej niekoniecznie.....

i jeszcze na zielonce mi probujesz ubliżać w jakiś sposób....

chłopie na zielonce to sobie możesz olgierdana poderwać. Na mnie wrażenie nie robią twoje aluzje do czeczetów czy rafałków.Skoro jesteś zaburzony jak łukasz musisz radziz z tym sobie sam.

Ja nie pomogę