Wpis z mikrobloga

WAŻNY KOMUNIKAT............ PRZYZNAJĘ SIĘ DO COMING OUTU...........

Mianowicie...
Zrozumcie to urrrrrrrrrrrrrwaaa... wukasza łujcika już nie ma między nami, bo zachowywał się w sposob prymitywny.... Trudno..... On ma obowiązki.
Nie musi już renderować gniotów że Jarula pije mocz.. Nie musi się z wami dzielić swoją mistyczną wiedzą. Przecież on na wszystko ma dowody i to są fakty..... ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Po co udawać? Oglądajcie dalej Mlecznego... delektujcie się.
Jest życie bez oregano... wyprzyjcie go z pamięci... wiem że w jakiś sposób mentalny on też jest z nami.. i chciałby ten post przeczytać.

Trzymaj się łukasz ramy!

#kononowicz #ludziebezokien #grajewotanczyispiewo #prawo #prawojazdy #prymitywnepaski #patostreamy
pyczasty - WAŻNY KOMUNIKAT............ PRZYZNAJĘ SIĘ DO COMING OUTU........... 

Mi...

źródło: comment_1673379151rLWvcMdMUiBDAiYdwTDySm.jpg

Pobierz
  • 19
@pyczasty: obsesję masz czy jak, tęsknisz za Olgierando chyba bo napierdzielasz o nim 50 postów dziennie, już bym o nim zapomniał bo się wymiksował chyba ale non stop napierdzielasz, do Choroszczy!
@PanWojny: ale to przecież dzisiaj jego PRAWDZIWI wyznawcy o nim pisali, przegapiłeś?

Jak tęsknię? Ja dzisiaj napisałem 3 posty..
To o kim mam pisać o Kononowiczu czy Majorze?

Czy mam ubliżać Sławkowi? Nietypowo się tam bawicie.
U olgierdana przecież są schadzki.
Ja z frayerstem nie pijam jak @Sputnik_Bombaski czy @lofex....... ale skoro ty lubisz...........
@Jezus_Choroszcz: zajęło mi to 5 minut jak do pracy autobusem jechałem. O co ci chodzi?
Ty obracasz baby? Ciekawe jakie......... ( ͡° ͜ʖ ͡°)

To nie tabelka w paincie tylko Excel. Abstrakcja dla ciebie pewnie :D dla mnie tylko kilka minut
@Jezus_Choroszcz: o to teraz mnie chcesz parować z wujcikiem?
To może ty go przewieź z miejsca do miejsca, bo on własnie takich potrzebuje.....
Albo autobusem pojeżdzijcie - poznasz łukasza po teczce hannah montanah jak idzie do pracy na przystanek

Śmieszny jesteś, przyznaję :D
@pyczasty: akurat o rodzinnym bilecie z olo napisalem do ciebie wiec wymysl ciekawsze argumenty bo te taki plagiat jak ty. Od wojcika jestes plagiatem. Bez prawka, w mozgu chomiki grajace w ping ponga i slepo wierzacy w swoje ogloszenia parafialne.
@pyczasty: zaokragliles sie, nietypowo bo meza glowa jest jajowata wiec nie odstawaj wizualnie od swojego bolcodawcy (czy ki uj wie jaka role ktory z was i kiedy obiera)
Zamiast wojowac z C(w)E(l)O / ojcem (nie majac dziecka) i mezem (zony ktora go zdradzila z afrykancem) i sztucznie napinac suchoklate, moze dajcie sobie wzajemnie w trio po razie w odwlok bez sliny i bedzie zgoda w krzyzowej, ojciec mu klepnal to bedzie
@Jezus_Choroszcz: wojuj dalej z olgerdanem a bedzie ci dane.......... duoustnie.

Prosze zebys nie insunuował mi tych swoich tematow ktore tak lubisz, mnie to nie interesuje czy twoja zona cie zdradzila z afrykanczykiem czy z japonczykiem. na pewno miała powod zeby kopnąć takiego karypla jak ty.

Po co mi się zwierzasz? Ja nie prowadze poradnika złamanych serc. Musisz napić się łukaszem
Przeciez olo zostawil kobiete dla ciebie bo robisz glebszy połyk a ona nie robila w ogole.
No co ty, nie pamietasz?
Chwaliles sie pod klubem 69 w sopocie gdy szedlem do żabki i uslyszalem. To byles na bank ty bo miales tradzik i rude kudly na łbie. Wąs tez jakby dziewica albo to byla sperma zaschnieta po kolegach, nie wnikam, pisze co opowiadales.