Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
#niebieskiepaski #zarost #barber #modameska

Szukam czegoś, co pozwoli mi zadbać o zarost poprzez skracanie go na długość 0-10 mm przy możliwie jak najmniejszej ilości końcówek/nasadek (maksymalnie 1-2).

Oczywiście wiem, że jest takie coś jak Oneblade, ale wersja z regulacją wysokości cięcia w podanym zakresie kosztuje mniej więcej tyle, co topowy Multigroom na promocji, a on ma do zaoferowania 14 końcówek, w tym golarkę taśmową, która przy skórze poradzi sobie lepiej niż Oneblade. Niestety cały zestaw w kosmetyczce zajmie za dużo miejsca, a w jego przypadku końcówek będzie mi potrzebne przynajmniej 3-4. Będą też końcówki po prostu mi niepotrzebne.

Chciałbym się zmieścić w okolicach 200-250 zł. Czy rynek na obecną chwilę oferuje jakieś urządzenie, które spełni moje wymagania pod względem możliwości z jednoczesnym zajmowaniem niewielkiej ilości miejsca?
  • 11
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@M13X: dużo golarek nawet tych tanich ma jedną nasadkę której długość regulujesz pokrętłem na golarce, ja skracam brodę na 3mm i kupiłem zwykła golarkę za 100zl w Mediaexpert i jak na takie potrzeby wystarcza w zupełności
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@mariowtetrisie: nie czegoś takiego szukam. Skracanie na zero będzie mieć jak każda inna maszynka do włosów, a jeśli chodzi o maszynki do włosów, to idzie znaleźć dużo lepsze.
@M13X: ja kupiłem kiedyś multigrooma od Philipsa i 3-7mm robi jedną nakładka. Bezprzewodowe, odporne na wodę. 130 zł wtedy dałem. Były do tego różne nakladki, ale używam w sumie dwóch ostrzy i dwóch nakladek. Dość chude, wrzucam do kosmetyczki i nigdy nie było problemów.