Wpis z mikrobloga

Do przychodni nie mogę się dodzwonić.


@KRZYSZTOF_DZONG_UN: u mnie w polsce C to norma, a jak chcę do lekarza to muszę stanąć pod przychodnią o 5 rano w kolejce i czekać na 8 aż otworzą okienko ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°) dziękuję pan pis
@KRZYSZTOF_DZONG_UN: Jak czytam takie komenty to współczuje ludziom którzy nie pracują w korpo i nie maja pakietu luxmed gdzie przez apke sobie zamawiasz za free lekarza na za 2 godziny ( ͡° ʖ̯ ͡°)
@KRZYSZTOF_DZONG_UN: jak masz sianko mirku to weź sobie e recepte na duomox i nestatyna i kup sobie jakies jogurty albo probiotyki. Duomox 1 raz dziennie rano + nestatyna rano i wieczorem na grzyby a osłonowo jogurcik na sniadanko lub probiotyki. Zjesz paczke duomoxu (10 tabletek powinno być) i zdrowy ( ͡° ͜ʖ ͡°)
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@KRZYSZTOF_DZONG_UN: idziesz bez wcześniejszego umawiania. Mówisz, że podejrzenie anginy i dostajesz antybiotyk. Jakie teleporady czy umawianie? Co do diagnozy to przy anginie lekarz musi zobaczyc migdałki. Nie powinno się niepotrzebnie przepisywać antybiotyku, który w przypadku anginy jest konieczny.