Wpis z mikrobloga

@MrSpider: no to o wiele łatwiejszy sposób. Każdy mający odrobinę wyobraźni powinien wpłacać bezpośrednio na te zbiórki...... A nie przez jakiegoś strimera pośrednika. Olgierdano tak często organizował zbiórki :)
Śmiechu warte
@MrSpider: Widze, ze jest jedna odp do twojego postu od goscia ktory jest u mnie na czarnej. Mysle pewnie znowu cos pieprzy o Olgierdano. Klikam pokaz i widze, ze sie nie mylilem. Choroba zwana Wojcikoza zlosliwa postepuje w zastraszajacym tempie. A co do ekokleszcza to beka, ze pasozyt wszedzie gdzie sie da probuje wyludzic jakas kase.
@JulianGangol: gosciu ty jnawet nie wiesz jak bardzo cierpisz. Musi ci to duet łukasz & szczesny objaśniać żeby do ciebie ich przekaz dotarł? Bo na pewno nie powiesz mi, że do wniosków jakichkolwiek sam dochodzisz. To że masz mnie na czarnej to świadczy bardziej o tobie. W średniowieczu też trzeba było łopatologicznie albo wręcz przemocowo oświatę wbijać do tępych głów innowierców. Przydałoby ci się również.
@KapitanTorpedal: to jest dokladnie ta sama sytuacja co z tym farara czyli najpierw chcialbyc kolega Olgierdana ale milosc zostala odrzucona no i teraz obaj swoje frustracje tutaj wylewaja. Najlepsze jest to, ze nawet jakby na Polske spadl meteoryt to oni i tak by powiazali to z Wojcikiem xD Tyle, ze ten farara to chyba juz odpadl z wykopu a tamten na p. dalej te swoje farmazony wypisuje xD
@JulianGangol: co to znaczy byc kolega łukasza? przeciez to wy sie z nim spotykacie na tych waszy Śmietanowych spędach. Nawet z wodka tam do tego bucefała co niektorzy latają. Czego ty chcesz więcej?
Przecież twoje wpisy o Sławku niczym się nie różnią. Tyle że to ty komuś wierzysz bezgranicznie i masz jakąś obsesję, bo ja nie mam :)
@JulianGangol: co zmiękła ci łodyżka? jak klepiesz nie wiedząc o czym to po co klepiesz? Zaraz mi napisz, że jakieś klonozepamy biorą albo śmietanę zlizuje... :D hehehehe

A ty sie tu produkujesz i nawet nie wiesz w ktorą stronę wiatr wieje, a jak moczodeszcz pada to tez udajesz, ze nie dzieje sie nic. :D

Tyle w temacie