Wpis z mikrobloga

@11mariom: widziałem na allegro że w ofercie jest napisane na rower jak i na motocykl ( ͡° ͜ʖ ͡°) ciekaw jestem jak sie sprawdza przy prędkości dozwolonej ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@byyrty: ja nie polecam do miasta jak musisz za każdym razem skręcać i odkręcać, dodatkowo po skręceniu odkleja mi się szybka od wyświetlacza, musisz mieć też jakiś pokrowiec. Poza tym fakt, trzyma solidnie fest
@alvarro
@BobbyDick
@e47d8g46
Ogólnie chciałem tam trzymać drugi telefon, na samą nawigacje i muzykę do interkomu więc nie zależy mi na optyce (jakiś stary siaomi) a latam raczej na dłuższe wyprawy
@FFireBlade954 miałem podróbkę rama to za mocno doścignąlem uchwyt mocujący i ślak trafił cały zestaw...
@byyrty: Ja mam od 4 sezonow podrobe rama i nie narzekam. Jedynie co sie popsulo to ladowarka, ale wydrukowalem sobie obudowe na drukarce 3D zeby byla bez ladowarki i sobie chwale. Jezdze bez tej gumy i telefon nigdy mi nie wypadl, a tez mam telefon 6,7 cala.
@FFireBlade954 może trafiłem na jakiś bubel albo coś, moto w garażu, nie pod chmurką, bo też myślałem że guma mogła poprostu sparciec. Byłem na zamku w Ogrodziencu i tam mi jebla właśnie...wracałem z kijem w dupie bo myślałem że telefon odfrunie ( ͡° ʖ̯ ͡°)