Wpis z mikrobloga

@SiewcaZaglady: sam trenuję w trampkach. But ma być na stabilnej podeszwie, która się nie ugina, najlepiej jakby był szeroki aby stopa miała miejsce żeby rozczapierzyć palce np. w trakcie siadów, czy ciągów. Powerlifty to fajne narzędzie treningowe dla osób które chcą mocniej obciążyć czwórki, ale generalnie warto się nauczyć siadać na płaskiej podeszwie mimo wszystko.
@SiewcaZaglady: Buty do powerliftingu to najlepiej takie jakie aktualnie są na promocji xd. Ja wyrwałem Nike Savaleos za 200 zł. Ogólnie to był jakiś znak z góry, wybudziłem się o drugiej w nocy i spojrzałem na telefon, tam powiadomienie od zalando, że został ostatni egzamplarz rozmiaru na który polowałem od 2 tygodni, nawet się sekundy nie zastanawiałem, siadłem na kompa i dokonałem transakcji kupna-sprzedaży.
@Damian_TS: reeboki powerlift pr 2 są spoko bo są szerokie, lepsze od Adasiow, ale się szybko sprzedają i nie ma nigdzie indziej niż na allegro. Do mnie już idą z allegro i zobaczymy czy to nie jakąś wyjebka
@gosciu82: dzięki za sugestię, sam mam szeroką stopę, może wymienię swoje stare powerlifty na Reeboki. Masz wiedzę jak dobierać rozmiar? Bo przy Adasiach brało się zwykle pół numeru większe.