Wpis z mikrobloga

Jakich tytułów prac powinienem szukać w wyszukiwarkach ofert pracy typu indeed? Chciałbym prace biurowa typu kilkanie w komputer. Ot taka praca w korpo. Nic mi jednak te tytuły stanowisk nie mówią i nawet nie wiem gdzie zacząc szukać. Mam licencjat i mgr zrobione w Anglii z nauk przyrodniczych. Chodzi mi o entry level positions w uk.
#uk #anglia #praca #pracbaza #korpo #korposwiat
  • 7
@constancel: Spróbuj zacząć od słów kluczowych typu administrator, coordinator i controller, np. technical administrator czy document controller. Administrator to najniższy szczebel kariery biurowej.

Z magisterką celuj w stanowiska typu coordinator i controller, które są o jedno oczko wyżej. Przy odrobinie szczęścia możesz otrzymać entry level job w specjalistycznym zespole i się w wyszkolić albo zmienić dział/pracę na bardziej rozwojową.

Najlepiej jednak poszukaj graduate schemes.
@constancel: ja bym spędził trochę czasu żeby się zastanowić co chciałbyś robić w dłuższym terminie. Bo zaczniesz od jakiejś pracy w której trzeba kogoś kto nie jest głupi, a wiedzy domenowej, związanej ze stanowiskiem zaczniesz się uczyć on the job. Albo później, jak będziesz szukał nowej pracy to już to będzie w tej samej branży w której zaczynasz. Dlatego uważam, że warto się zastanowić nad dłuższą perspektywą.
@constancel: ludzie przynoszą mi papiery z linii produkcyjnych, a ja wklepuję to do systemu poprzez Excel.
Do tego dochodzi data analyst (sprawdzanie kosztów produkcji, zysków, jakiego towaru zostało etc.)
Czasami jak mam dobry humor to i pójdę na jakieś tłumaczenie z Polskiego na Angielski (i na odwrót) naszym rodakom.
Jak czegoś managerowie potrzebują to tego szukam i wysyłam.
Ksreruję papiery, których potrzebują ludzie na liniach produkcyjnych.
Wprowadzam do systemu ile ludzie
@constancel: administrator, albo assistant będą najlepszymi słowami kluczowymi. Spróbuj zdobyć pracę w jakimś profesjonalnym środowisku (np. branża medyczna, albo lotnicza) na startowym stanowisku, żebyś miał potem jakieś drogi rozwoju.