Wpis z mikrobloga

@leesiuu: nie polecę teraz nic konkretnego, sam będę dopiero szukać. Obecnie korzystam ze stacji 3w1, ale prędkości nie powalają.

Sugeruję poszukać czegoś co trzyma wszystkie ładowarki w jednej obudowie. Czyli ty kupujesz oddzielnie tą „trzymajkę”, do tego ładowarkę magsafe z kablem i do tego masz kabelek od Apple Watch. To wszystko upychasz wtedy do „trzymajki”.

Jak wcześniej miałem coś podobnego - indukcja wbudowana na telefon i miejsce na upchanie własnego kabla
@alWdIjJpz18nHw: O ile ta ładowarka ze zdjęcia ładowała telefon odpowiednią mocą (15W) i słuchawki (5W) to właśnie bolączką wszystkich takich modeli jest ładowarka do AW, nie znalazłem jeszcze żadnej poza oryginalną, gdzie byłoby właśnie 5W. Nie wiem czemu, ale chińczyki chyba jeszcze tego nie opanowały (,)
@leesiuu: używam 3mk all in one. Fajne, wygodne ale ładuje wolno. Generalnie uważam, że tak to właśnie powinno wyglądać. Kabel i max możliwa moc ładowania kiedy musisz, a kiedy nie musisz ładujesz właśnie wolno.
@alWdIjJpz18nHw: coś masz zdupcone. Ta ładowarka do aw ładuje faktycznie szybko a zamienniki z all in 1 robią to zauważalnie wolno, ale jak wspomniałem zawsze wieczorem to jakoś mi się ładuje
Mi tylko AWU się nie chce tak ładować


@alWdIjJpz18nHw: z tego co się orientowałem to od AW6 albo wyższego coś zmienili w zegarkach, bo nie wszystkie ładowarki są kompatybilne z nowszymi modelami właśnie. Może tu leży przyczyna?

od 30 do 90% w ok 1.5h


@Wizun: Jak sam widzisz najszybsza część, kiedy zegarek się ładuje to ta 10-80, więc na tej ładowarce zegarek 40-100 ładuje się pewnie ~2h, gdzie na oryginalnej