Wpis z mikrobloga

Obejrzałem do 7:20 i jej oceny są zupełnie sensowne i dobrze uargumentowane. Dosłownie do niczego bym się nie przyczepił, a spodziewałem się po striptizerce, że będzie większa kupa. A że ocenia to oczywiste, bo na tym polegają te aplikacje. O ile później nie jest gorzej, to trochę czepianie się z dupy.
@ChickenDriver: Nie rozumiem tego oburzenia, teraz spróbuj się postawić w roli przedstawicielki płci pięknej (wyobraź sobie, że jesteś kobietą przez moment ładną blondynką/brunetką masz biust przynajmniej miseczkę C i jakieś legginsy lub mini i rajstopy na dupie cokolwiek) spójrz jeszcze raz na to. Przecież większość jest żałosna już po zdjęciach samych jakiś gość ze środkowym palcem inny chwalący się autem + co chwilę jakieś typy robiące napinki w lustrze xD
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
Obejrzałem do 7:20 i jej oceny są zupełnie sensowne i dobrze uargumentowane. Dosłownie do niczego bym się nie przyczepił, a spodziewałem się po striptizerce, że będzie większa kupa. A że ocenia to oczywiste, bo na tym polegają te aplikacje. O ile później nie jest gorzej, to trochę czepianie się z dupy.


@unintelligible: 3 albo 4 Profil, charyzma, vibe, opis, musi mnie zaciekawić, to nie tak, że mogłabym po samym zdjęciu zdecydować
@bn1776: nie czuję tego. po prostu w jednym przeszkadza jej wygląd, a w innym charakter (widoczny albo w opisie, albo w ubiorze, albo w typie fotek które wrzuca).

Weź też pod uwagę, że to jest tinder - tam się ocenia ludzi po zdjęciu i opisie, bo nic innego tam po prostu nie ma, do tego ta aplikacja jest.
Weź też pod uwagę, że to jest tinder - tam się ocenia ludzi po zdjęciu i opisie, bo nic innego tam po prostu nie ma, do tego ta aplikacja jest.


@unintelligible: nie neguję że na takiej zasadzie działa tinder, w pierwszej kolejności są zdjęcia, potem popularniejsze zainteresowania w postaci tagów, a na samym końcu dopiero faktyczny opis,

to raczej ona na filmie powiedziała że nie ocenia facetów tylko za wygląd po