Wpis z mikrobloga

Powiedzcie mi macie jakiś pomysł jak ogarnąć zdjęcia na linii Mac-iphone? W teorii na obu urządzeniach mam włączone zdjęcia iCloud - co z tego, skoro zmiany wprowadzane na jednym urządzeniu nie synchronizują się na drugim - chodzi mi głównie o albumy - tj chcę zrobić porządek w zdjęciach, robię porządek na iPhone/Mac i na obu urządzeniach mam teraz różne albumy.

#apple #mac #iphone
  • 3
@hurin: az sie podepnę, chociaz mam ciut inny problem. Wywalilo mi cała galerię zdjęć na iphone ponad 4300 foto. Zdjecia są widoczne i dostępne w icloud, ale nie ma ich na telefonie w app zdjęcia. Próbowałem już wszystkiego i nic. Kttoś coś?
@hurin: Sprawdź czy iphone nie jest w trybie oszczędzania baterii (wtedy synchronizacji jest zatrzymana).
Przed robieniem takich porządków dobrze jest zrobić archiwum. Żeby nie wyparowały Tobie wszystkie zdjęcia.
Rzadkim przypadkiem jest ze po reinstalacji systemu na MacBooku otworzy się „oddzielna” biblioteka i nie jest ona synchronizowana (możesz sprawdzić czy nie masz dwoch bibliotek zdjęć w plikach na MacBooku).