Wpis z mikrobloga

@pawelczixd: To jest takie samo dręczenie jak obecność policji na marszu niepodległości jest prowokacją dla biednych kiboli. Jeśli ktoś uważa, że sam fakt, że policja gdzieś jest ich ciemięży to dla mnie świadczy o poważnych problemach psychicznych i jest zniżaniem się do myślenia kibolstwa.
Jeśli ktoś uważa, że sam fakt, że policja gdzieś jest ich ciemięży


@lagi_mozgu: Czy ty jesteś normalny? Jakby ci antyterroryści na dźwigu pukali w szybę to byś im jeszcze kawę podał zadowolony, że władza chce ci zajrzeć nawet do dupska na pewno dla twojego bezpieczeństwa? xD
@Khaine: A to pukali w szybę? Bo o tym nie napisałeś.
A jakbyś mieszkał na parterze i staliby radiowozem przed blokiem to też by cię zastraszali w ten sposób? Czy tylko na dźwigu są tak przerażający?
A jakbyś mieszkał na parterze i staliby radiowozem przed blokiem to też by cię zastraszali w ten sposób?


@lagi_mozgu: Jakiego jeszcze jesteś w stanie zrobić fikołka aby usprawiedliwiać PiSowców i ich nadużywanie władzy? Bo to jest naprawdę przerażająco żałosne jak się wijesz żeby tylko nie przyznać, że antyterroryści na dźwigu to przekroczenie jakiekolwiek granicy rozumu. Dobrze masz za to chociaż płacone, czy po prostu marzy się powrót pełnoskalowego komunizmu w kraju?
@Khaine: W takim razie Polska cały czas jest państwem komunistycznym. Za poprzednich rządów mieliśmy akcję widelec, spaleniźnie przez służby budki pod ruską ambasadą, za SPD pałowanie górników itd.
Nie mówiąc o Francji i Niemczech, państwach totalitarnych, gdzie pałuje się demonstrację i nie raz kończy się to zgodnami
@Khaine: Tak, ja wiem, Górnicy są zawsze winni, żony górników też, bo o winie lub braku winy decyduje władza, nie sąd. Oczywiście tylko jak władza jest nasza, bo jak nie jest nasza to dwóch policjantów na zwyżce to autorytaryzm XD
Górnicy są zawsze winni, żony górników też, bo o winie lub braku winy decyduje władza, nie sąd.


@lagi_mozgu: Mówisz o Ziobrze? No zrób jeszcze jakiegoś fikołaska w służbie reżimu, widzę że kręgosłup masz już kompletnie połamany o ile kiedykolwiek w ogóle go posiadałeś XD Weź może jeszcze powiedz, że podsłuchiwanie opozycji Pegasusem w trakcie kampanii to jest przejaw zdrowej demokracji, AZAPEEEEOOOO to dopiero kurła by było!

https://www.wykop.pl/link/6976031/operacja-ziobry/
@Khaine: Mój kręgosłup akurat jest jest taki sam niezależnie kogo dotyczy sprawa, w przeciwnieństwie do Ciebie, gdzie nie przeszkadza ci pałowanie górników przez "swoją" władzę, ale zwyżka i dwóch policjantów za "reżimu pisu" to autorytaryzm.
PS: Ziobro to dla mnie zero i nigdy go nie broniłem. Szczególnie w tej sprawie.