Wpis z mikrobloga

lysyzlombardu: do dzisiaj się zastanawiam jak oni mogli tak skopać optymalizację


@Tortcebulowy: to akurat plakat z premiery konsolowej i jednak większość osób na świecie, która w tę grę grała nie wie o czym mówisz
@RdestWolny: myślę że to wrażenie spowodowane przygnębiającym klimatem i paletą kolorów.
Dopracowana jest aż do takich pierdół jak listonosz robiący z samego rana obchód po skrzynkach pocztowych czy elektryków wspinających się na słupy wysokiego napięcia. Posągi i obiekty niszczą się stopniowo w zależności od np. strzałów, hydrant jak go rozwalisz zacznie rozlewać wodę gasząc pobliskie pożary.

Moim zdaniem to autystycznie dopracowana gra
@RdestWolny: to raczej kwestia czasu, jaki jest potrzebny, by dograć detale. To, plus przenieśli się na nowy silnik i samo jego ogarnięcie sporo im zajęło.

W GTA V jest tego więcej, bo już nie musieli się skupiać na silniku, tylko stricte samej fabule, historii, detalach.

akurat gram na ps3 xD, optymalizacja jest skopana i fpsy kręcą się bliżej 20-25 niż stałych 30


@VincentAdultman: ja ogrywałem na xbox one, wrzuciłem płytkę
@Panas: Tak, pod względem takich smaczków jest dopracowana, ale brakuje jej mechaniki obracania gotówką, np. kupowanie nowych kryjówek etc. Nie ma po prostu co z kasą robić. Można to tłumaczyć tym, że za kasę z nielegalnej działalności trudno byłoby kupić apartament i dodaje to "realizmu" ale zabiera zabawę. W takim SA po skończeniu na 100% nadal można było coś robić i dawało to fun, a IV po 100% jest pusta.
Piątka już jest po polsku a to nadal nie


@atrax15: Strzelam że prawa do tłumaczenia ma cenega (o ile w ogóle na playstation była Polska wersja bo nie wiem od której generacji był obowiązek tłumaczenia na PL) a cenega nigdy nie puszczała swoich tłumaczeń na steama.
@Bromatologia: dla mnie zawsze 4 była majstersztykiem
@Tortcebulowy: ogrywałem to tuż po polskiej premierze na q6600 i 8800gt i gra nie miała żadnych problemów (za wyjątkiem tego #!$%@? gfwl, chryste jakie to #!$%@? było xD). Gra miała po prostu spore wymagania ale nie była jakoś ostro skopana jak to się teraz lubi wyolbrzymiać lata po premierze