Wpis z mikrobloga

#buty #modameska #niebieskiepaski #rozowepaski
Potrzebuję białych butów typowo do wyjścia na miasto. Do tej pory najbardziej siedziały mi zawsze Nike Air Force 1, ale w ostatnich latach hype na te buty (no i oczywiście inflacja) wywindował cenę, której po prostu nie chcę płacić za buty które nawet nie są skórzane. Szukam czegoś w podobnym stylu, przystępniejszego cenowo jednak o jakości pozwalającej wciąż przechodzić bez obaw 1-2 sezony (oczywiście uwzględniając regularne czyszczenie i podstawową konserwację). Google podpowiada w większości jakieś starsze, wycofane już modele :(
Pobierz Nexrull - #buty #modameska #niebieskiepaski #rozowepaski 
Potrzebuję białych butów t...
źródło: comment_1673342652fPTP0uaA821K2APw1H4zrZ.jpg
  • 14
@Nexrull: Wejdź na fejsbuku na taką grupę jak "REPLIKI ZNANYCH MAREK"

Sam szukałem butów NIKE na zimę bo widziałem reklamę i mi się bardzo spodobały, ale nigdy bym nie dał za nie 600 zł.
Jakiś mirek mi podrzucił tą grupę.

Wrzuciłem posta że szukam takich butów.
I dziesiątki bab do mnie napisały, ze mają w cenie 190.

Pewnie podróbki, albo dużo promocja ale wyglądają jak oryginał (σ ͜
@kodecss:

Pewnie podróbki

nie pewnie tylko ordynarne podróby a ty i inni kupujecie je próbując oszukać nie wiem kogo. Samemu spojrzysz w lustro i będziesz dalej miał świadomość że samego siebie nie oszukasz i masz na sobie podróbę mającą imitować coś lepszego. Nie warto. Jak już wydać te 200 zł to na normalne buty a nie jakieś #!$%@?
@Amenotejiikara: Ale piszesz tak typie jakbym conajmniej chodził po ulicy jak warszawiacy po kurpówkach.
Od głowy do stóp w guci, lui vitą.

Ja poprostu mam kupiłem buty, które mi się podobają w promocyjnej cenie.