Wpis z mikrobloga

za 3600 czy 4000 brutto to Ci radzę szukać dalej


@boguslaw_licencyjny: Potrzebuję pracy XD nie jestem jakimś specem nic prawie nie umiem, gdzieś trzeba zacząć może za parę miesięcy za granicę jechać, zobaczę

Ogólnie dopiero co średnią szkołę skończyłem

to tygodniówka? :D


@czyznaszmnie: hehehe chciałbym, tu sami programiści 16k ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Makowieciasto: a czemu akurat 3600 lub 3600 - 4000? Jeśli to oczekiwania to wprowadź tyle, ile oczekujesz, proste. Jeśli będziesz pracować za 3600 i będziesz zadowolony to proszę bardzo. Osobiście wychodzę z założenia, że nikt nie odrzuci kandydatury pracownika z tego powodu, ze poda swoje realne oczekiwania, pracodawca może jedynie powiedzieć, że tyle nie da i może zaproponować X, a już od pracownika zależy czy w to wchodzi czy nie
@Makowieciasto: Opiekun finansowy to często stawka minimalna + prowizja. Jak zaznaczysz trochę więcej niż ich cel to dalej mogą z tobą rozmawiać. Najważniejsze abyś za dużo nie przestrzelił więc 3600-4000 wydaje się ok.
@kolanin: też tak właśnie myślałem że lepiej #!$%@?ć mało i mieć pracę (wieś tutaj straszna) a potem najwyżej jak się nauczę to prosić o podwyżkę, chociaż jak płacą dodatkowo za prowizję, to już jest dodatkowy pieniądz i to w sumie odemnie zależy ile zarobię (ale w świecie realnym to na pewno u przystojniejszych będzie lepszy zarobek)