Wpis z mikrobloga

@Sony_Toprano:

lol

Nie lol, tylko śmieszy mnie gadanie, że opinia randoma który może wejść i wystawić 0/10 jest ważniejsza od opinii krytyka, który ocenianiem popkultury zajmuje się na co dzień. Dla mnie zawsze głównym wyznacznikiem tego czy warto na coś poświęcić czas jest opinia fachowca. Po prostu jest tyle filmów, seriali, gier, że wolę zminimalizować szansę trafienia na gówno.
@AntyKuc:
z filmami jest jeszcze ten problem, że one mają kategorie wiekowe i za przykład tu podam film Uncharted który u nas dostał nawet kategorię dla dzieci lat 10+

Co to oznacza? ano to, że film dla dorosłego będzie po prostu momentami durny, nielogiczny i głupi, ale za to dzieciak będzie zachwycony. Dla mnie ten film to było takie 5//10, a dla mojej córki 10/10, czy to oznacza że film jest
@Zielony_Ogr:

Co to oznacza? ano to, że film dla dorosłego będzie po prostu momentami durny, nielogiczny i głupi, ale za to dzieciak będzie zachwycony. Dla mnie ten film to było takie 5//10, a dla mojej córki 10/10, czy to oznacza że film jest słaby czy dobry w takim razie? no to zależy do kogo jest kierowany właśnie


Nie do końca, bo animacje kierowane dla dzieci, które są dobre (Toy Story, Coco)
@AntyKuc: słowo klucz animacje, a w filmach z aktorami jak coś jest kierowane do młodszej publiki to po prostu lepiej widać, zwłaszcza w filmach które są takim kinem sensacyjnym dla dzieci/młodzieży. W filmach fantasy już jest dużo lepiej, bo tam zawsze magia, efekty i bajkowe postaci potrafią wrażenie nawet na dorosłych zrobić.

Po prostu przy ocenie filmu warto brać pod uwagę kategorię wiekową pod uwagę, bo to często jest powód dlaczego
@AntyKuc: 59 recenzji i 97 na rt
Ludzie mówią że to nie tylko dobrze zrobiona adaptacja ale przede wszystkim świetny serial dający nie mniej emocji niż oryginał dekadę temu.

Swoją drogą ciekawe kto teraz opłacił recenzje, Sony czy HBO? #pdk