Wpis z mikrobloga

Pojechałem na wyjazd rowerowy na kanary i po 2 dniach jestem wykończony... czlowiek cale zycie po plaskim jeździł... gory to jest zupelnie co innego i jeszcze dzis etap 170km po gorach xd z czego 40 km po kamieniach xD JA WYSIADAM wczoraj prawie w przepasc wpadlem , bo wracalismy w totalnej ciemnosci...
#rower #zalesie #podroze I ta ich reakcja, że czlowiek o 6:30 moze byc padniety po wczoraj i odpuszcza dzisiejszy etap xD. Te zjazdy takie strome byly , ze jeden blad i lezysz polamany gdzies miedzy gorami ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • 23
via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
czlowiek cale zycie po plaskim jeździł... gory to jest zupelnie co innego


@Adrian090298: za każdym górzystym razem xDDDD płaskopolacy nie przestaną nigdy bawić xD


@Im_from_alaska: niby śmieszne, ale jak chcesz potrenować przed ultra to masz problem. Nagle się okazuje że ciężko zrobić 300 metrów przewyższeń na 100 km, a najwyższą górą w promieniu kilkudziesięciu kilometrów jest rampa przed mostem. Nie ma lekko w tej Warszawie xD
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@bugg: Lanzarote ponad 24 stopnie wczoraj było i 30 ileś na słońcu , bez żadnej chmurki więc mnie spaliło


@Adrian090298: bez przesady, wiaterek był, tylko gębę smaruj bo będzie piekło ( ͡° ͜ʖ ͡°)

@Adrian090298: no wjazd też problem, zatrzymasz się w połowie to już nie ruszysz bo koło trzeba docisnąć
@bugg: No ja z cyklotrampem leciałem, taniutko gdyz tylko 3600. Cena z uwagi na specjalną oferta na 10 dni , polowa czasu lanzarote polowa fuerva. MOWILEM JUZ ZE BYLO 2500 PRZEWYZSZEN? A PIERWSZEGO DNIA 1500?