Wpis z mikrobloga

Naprawdę robie się mizogonem,czuje prawdziwą nienawiść do lasek ale no sorry one same na to pracują, mam 23 lata NIGDY nie byłem nawet na randce kiedy moi rówieśnicy wiadomo co,całe życie czuje się jak frajer,już #!$%@?ć kolegów bo nie mam i może to i dobrze ale #!$%@? mać całe życie laski są do mnie miłe jak coś chcą,te tindery całe tylko pisza jak chcą wyciągnąć bliczka albo przelewik albo inaczej mnie wykorzystać ale jeżeli chce się umowić,ghost,usunięcie pary naprawdę jak mam szanować kobiety jak wszystkie mną gardzą? No #!$%@? mać nawet wszystkie ghostują,korzystam z tindera już chyba 2 lata praktycznie robie konta bez przerwy i co? Zawsze kończy się tym samym GHOSTEM,żadna mi nigdy nawet nie napisała " sorry znalazłam kogoś" albo coś poprostu mnie nagle ghostują jak śmiecia albo usuwają pare
#blackpill #incel #przegryw #p0lka
  • 38
już #!$%@?ć kolegów bo nie mam


@DaVinciEnjoyer53: A nie czujesz się śmieciem dla innych mężczyzn że sami cie wykluczyli z grona mężczyzn? Jakaś nienawiść może do naszej płci czy nie bardzo? Czy tylko do "kukoldów", a tych alfa chamów znęcaczy nie?

jak mam szanować kobiety jak wszystkie mną gardzą?


Sukces na tinderze jest dla nielicznych, wyjdź do ludzi. Tinder nie jest do podrywania, bo tam są boty, fejk konta i inne
@nowywinternetach: @DaVinciEnjoyer53: A nie czujesz się śmieciem dla innych mężczyzn że sami cie wykluczyli z grona mężczyzn? Jakaś nienawiść może do naszej płci czy nie bardzo? Czy tylko do "kukoldów", a tych alfa chamów znęcaczy nie? -> nie bo mam ich totalnie gdzieś,jestem samotnym wilkiem,sigmą mam ich gdzies uważam ich za gorszych od siebie l Sukces na tinderze jest dla nielicznych, wyjdź do ludzi. Tinder nie jest do podrywania, bo
mam ich gdzies uważam ich za gorszych od siebie


@DaVinciEnjoyer53: No to jesteś narcyzem i dlatego jesteś sam. Czyli zakamuflowana niska samoocena z urojeniami wielkościowymi. Lecz zaburzenia to może dasz radę w relacjach póki nie jest za późno.

e laski z tindera to laski z ulicy


Wmawiaj sobie, dalej narzekaj i dalej gromadź żółć. Ty nie chcesz rozwiązań, chcesz emocji.

,dlaczego ja mam się poprawiać?


Bo nie ma innego wyjścia. Albo
@nowywinternetach: szczerze? jesteś totalnym debilem po tym co piszesz, jedyny kto mi coś wmawia to jesteś TY,zostałem totlanym sigmą jak ty to nazwałeś "narcyzem" wiesz kiedy? kiedy po byciu miłym 19 lat w każdej #!$%@? szkole ktoś i tak mi pokazał że jestem gówno wart,po #!$%@? mam być dalej miły? skoro mam być i tak poniżany to lepiej jest być narcyzem niż dawać z siebie robić frajera,"wmawiaj sobie" no tak masz
jesteś totalnym debilem


@DaVinciEnjoyer53: No luzik, wyzwiskami i klnięciem na pewno będziesz budował relacje. To są ci najs gaje, super mili, kulturalni, pomocni, życzliwi, ale jest totalnie na odwrót. Co najwyżej udają miłych, bo nie ma to w ich osobowości tak szczerze. Ja jestem miły i pomocny, nie klnę i nie obrażam się że ktoś tam kiedyś mnie nie chciał miłym czy źle potraktował. Po prostu idę dalej i dalej jestem
@nowywinternetach: czy ty przeczytałes co ja wgl napisałem w tym poście,pisze ci że całe życie po mimo bycia miłym laski traktują mnie jak śmiecia po czym mówisz że pisze jak bym był mściwy? No jestem zły przez to jak mnie traktowano więc mam prawo chyba sam być zły,czy oczekujesz żeby laski mi pluły w morde a ja mam być dalej miły się zastanawiać co jest ZE MNĄ nie tak? dlaczego ty
poleć mu jeszcze terapię


@BlackpillNaCalego: Owszem, polecę, bo coś jest do naprawienia. Ale że wy jesteście antypsychologia, idziecie w prawicowe myślenie pewnie, do tego pewnie szkalujecie terapeutki bo kobiety, no to jest jak jest. Kisicie się potem we własnym sosie i nie rozwiązujecie problemow, tylko się gromadzą. A potem wódeczka, izolacja społeczna, a może i przemoc.
@nowywinternetach: gościu ty masz problemy z podstawowym myśleniem,kiedy ja dawałem spisywać z testów jak dobry kolega,dzieliłem się słodyczami z innymi i nigdy nikomu nie gogryzłem złośliwie i dalej mnie nikt nie lubił to co powiesz na oskarka który jak chciałeś od niego spisać mówił ci " NAUCZ SIĘ " i zasłąniał kartke? ale to i tak każdy lubił jego pewno powiesz że to moja wina i powinienem się zmienić XDD nie
po mimo bycia miłym laski traktują mnie jak śmiecia


@DaVinciEnjoyer53: Ja nie widzę byś był miły i nie widzę traktownaia jak śmiecia. Jak śmiecia to traktuje się jak ktoś bije cię i pluje na ciebie, a nie że tylko nie chce się umówić. Nie mam przekonania że masz super charakter do relacji. Sam mówisz że nikt nie chce z tobą wyskoczyć, ani faceci ani kobiety, więc no pewnie jesteś super gościem,
gościu ty masz problemy z podstawowym myśleniem,kiedy ja dawałem spisywać z testów jak dobry kolega,dzieliłem się słodyczami z innymi i nigdy nikomu nie gogryzłem złośliwie i dalej mnie nikt nie lubił


@DaVinciEnjoyer53: Nie ma tak. jakoś ja też taki byłem i mnie lubili, tylko ja jeszcze rzucałem humorem, imprezowałem z nimi, wlaśnie grałem w piłę, panienki - taniec, żarty, rozmowy. I było git.

Może wyglądasz 1/10. To jedyna opcja, jeśli masz
oskar który gnębił inncyh,był bucem i chamem ale laski i tak do niego lgnęły i każdy go lubil


@DaVinciEnjoyer53: No to fajną klasę mieliście. U mnie taki był jeden i nikt go nie lubił. Musiał się zmienić, gdy ja mu się postawiłem, potem drugi kolega. A baby też go nie lubiły więc średnio to widzę. Plus u mnie to gość łysy z domu alkoholowego taki seba. Groźny pajac. No ale co
@nowywinternetach: no ale byłem miły pisze ci to 10 ty raz a teraz przestałem i powiem więcej żałuje że byłem lepiej być bucem który ma na każdego #!$%@?,z nikim się nie dzieli i patrzy tylko na siebie wtedy ludzie zaczynają cie szanować bo tak to mogą po tobie jechać bo widza że mogą
m lepiej być bucem który ma na każdego #!$%@?,z nikim się nie dzieli i patrzy tylko na siebie


@DaVinciEnjoyer53: To jest druga skrajność poza uległym gościem po którym można jeździć. A po środku jest jeszcze niezaburzony człowiek, dojrzały emocjonalnie, czyli ani się nie znęca, ani nie skrywa, ani nie daje po sobie jeździć, a do tego jest dobry i miły. Da się. Po prostu nie jest się miłym dla chamów, ale