Wpis z mikrobloga

@pieczarrra: Zaraz jakiś dorosły alfa mężczyzna, napiszę Ci, że lego to nie i MUSISZ oglądać 22 spoconych typków co po trawie gania skórzany worek. W ostateczności możesz też wybrać hobby z bramki numer dwa czyli jak dopieścić swojego 15 letniego passata.
Ej, kocham piłkę nożną xD Jedno drugiego nie wyklucza.


@pieczarrra: Zgadza się. Tyle że jak ktoś lubi posiedzieć z piwkiem przy meczu to mu fani lego nie wbijają i nie hejtują tego. A jak ktoś dorosły korzysta z lego to już różnie z tym bywa.
@masz_fajne_donice: a co tutaj ilość wydanej kasy ma do rzeczy? Znajomy nie układa lego ani nie gra, a na swoje hobby czyli wycieczki i zwiedzanie wydaje co najmniej 30k rocznie.

A jeżeli mówimy już o kasie to gry pc to są może o połowę tańsze jak nie porównywalnie drogie. Na lego ludzie wydają powiedzmy 10k rocznie. Na gry pc i jakieś dodatki do kompa to też idzie rocznie z 5k. Szachy
Na gry pc i jakieś dodatki do kompa to też idzie rocznie z 5k. Szachy i warcaby to już dość niszowe hobby i siedzenie w tym też wymaga kasy by grać z ludźmi.


@Qullion: mam dobry PC i gram w sporo gier aczkolwiek jak większość graczy w średnim wieku głównie w moje stałe tytuły
Ilość kasy jaką wydaję to średnio 4k rocznie na to wszystko. A kompa bym i tak potrzebował
LEGO nie będę kupować- powiedzcie od kiedy idzie się do sklepu i kupić trzeba LEGO...NA Przykład jak będę w ciąży - będę miała właśnie dziewczynkę.... daję taki przykład....bo ja już byłam w ciąży 2018 ROKU.... wiedziałam że będzie dziewczynka ponieważ jadłam SŁODYCZE, nawet PARTNER dawał mi Pieniądze na coś co tylko zechce to mogę kupić w sklepie spożywczym