Wpis z mikrobloga

@jumpman: nie rozumiem dlaczego traktują go jak debila, przecież on studiował fizykę jądrową podczas gdy połowa rosteru ledwo podstawówkę skończyła i dalej nie kontynuowała edukacji (nie ze swojej woli)
@DestroDevil: fizyke teoretyczna, nie jadrowa. Ale chlop ma leb, 70% z matury rozszerzonej z fizy po roku przerwy od nauki i bez powtorzen to jest ponadprzecietna i niespotykana wiedza/ madrosc. Jednym z moich rozszerzen w lo byla fiza i #!$%@? nie podjalem sie tego szajsu na maturze xd to jest jakis kosmos. Podstawe bym pewnie zdal wysoko ale nie bylo sensu wiec zmienilem koncepcje na mature
Ale chlop ma leb, 70% z matury rozszerzonej z fizy po roku przerwy od nauki i bez powtorzen to jest ponadprzecietna i niespotykana wiedza/ madrosc.


@corryand: ja miałem 98% z rozszerzonej fizyki po 2 latach melanżu. Matma na 95%, Polski na 70%. Matura to gówno i nienapisanie przynajmniej 2 rozszerzeń na ponad 80% robi z ciebie debila.

@WhiskeyIHaze: pff, ja miałem 99% z rozszerzonej fizyki po 3 latach melanżu i dwóch miesiącach więzienia. Matma na 97%, Polski na 100%. Matura to gówno i nie napisanie przynajmniej 2 rozszerzeń na ponad 96% robi z ciebie pięściarza debilu.

@WhiskeyIHaze: to nie wiem jak to zrobiles.. (o ile zrobiles xd) widocznie masz bardzo scisly umysl i cie to jaralo i z latwoscia przychodzilo. Ja mimo, ze umysl mam bardziej scisly niz polonistyczny (nie cierpie humanistycznych przedmiotow poza jezykami obcymi) to zainteresowania rozszerzona matma nie mialem wcale a fizyka to byl koszmar (mimo, ze ze sprawdzianow zawsze 4 czy 5). Ja osobiscie podziwiam takich ludzi zwlaszcza wiedzac jak sie meczylem z
Ale chlop ma leb, 70% z matury rozszerzonej z fizy po roku przerwy od nauki i bez powtorzen to jest ponadprzecietna i niespotykana wiedza/ madrosc


@corryand: nie do konca. Bardziej ciekawy bylby centyl, bo zadania na fizyce sa losowe, czasem sa latwe dzialy, czasem sa irytujace (gdzie trzeba pamietac duzo zaleznosci, wzorow, definicji slowo po slowie i jeszcze zostawiaja na cb pulapki)

Akurat fizyka i matematka sa logiczne, wiec bardziej chodzi
Mozna wymusic na nim pokazaniu papieru z matury z wynikami ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@corryand: wiewiór dawaj białko z matury inaczej #!$%@? do dupy ( ͡° ͜ʖ ͡°) Franio jak mówił o tym studiowaniu inżynierii kosmicznej też brzmiał mega poważnie.