Wpis z mikrobloga

Lekko się nie zgodzę z @szumowina_wadowicka - jak dla mnie V10 było zbyt piskliwe, V8 było idealnym kompromisem między kulturą i fajnością, poza tym na V8 przypada najlepsza era F1 - 2006-2013. i nie tylko ze względu na rodzynka, bo mieliśmy pojedynki geniuszy i mistrzów świata Alonso, Vettela, Hamiltona, Schumachera, Buttona, Rosberga i niewiele gorszych Webbera czy Raikkonena ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Kanada 2011, Malezja 2009/2012, Monza 2008, Brazylia niemal co roku, Australia 2010, Węgry 2006, Singapur 2010 i wiele wiele innych... ten okres niemalże był wypełniony ciekawymi wyścigami, że aż ciężko wybrać. za V10 bylo fajnie, ale nie było aż tyle.

bonus w komentarzu

#f1
winsxspl - Lekko się nie zgodzę z @szumowina_wadowicka - jak dla mnie V10 było zbyt p...
  • 7
@winsxspl: bądź co bądź, ale Renault do tej pory ma baardzo ciekawe brzmienie silnika. i osobiście, po tym jak Honda już nie brzmi jak brzmiała w 2019roku (najlepszy dźwiek w erze hybrydowej btw) to obecnie Renault jest na przodzie
@winsxspl: tak tylko dodam jeszcze, że obrona KUB przez te ostatnich 15 okrążeń to są przecież jakieś cuda na kiju - ponad kilometrowa prosta, RAI dysponujący zdecydowanie lepszym bolidem, a i tak nie mógł sobie poradzić - dla mnie jeden mocniejszych momentów kariery Roberta :)