Wpis z mikrobloga

@Kosopietek: gdyby to było takie proste :
" panowie jaki zapach do do 100zł ?"
A my odpowiadamy

"A taki" i kupujesz :)

Podklepuj na fragrantica i PerhumeHub, tam wszystkiego się dowiesz. Chłopaki będą cię namawiać na Kurosa, ale ty się nie daj

Połaź po roSSmanach i hebach, zanotuj sobie jakie zapachy cię kręcą, i poczytaj. Do 100 zł mogę polecić Jaguary, Bentleye, Lalique, i pewnie ze 100 innych...

Najrozsądniej pokupuj
@Kosopietek: Jaguary to całkiem rozsądny wybór. Z kolei Antonio ma w portfolio Blue Seduction. Jakość i kompozycji tych perfum nie powalą na kolana, ale w swojej półce cenowej prezentują się świetnie. Z zapachów cięższych dostępnych w Rossmannie polecam perfumy Dżoany Krupy - Yourself. Kompozycja nawiązuje do zapachu znanego i lubianego w środowisku - Tobacco Vanille od Toma Forda.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Jestem_Tutaj: jestem tutaj nowy i uwazam ze perfumy +100zł to już abstrakcja
@Asjopek: mam ochotę być pasywny, chcę żeby ktoś zadecydowal za mnie
@YouCanCallMeBillieGates: jak dla mnie to duzo za drogo
@Pirat200: o co chodzi z tym Kurosem? Nie zaglebialem sie nigdy w perfumy a sluszalem o nim juz dziesiatki razy xD skad odlewki brac?
@lysowsky: Bardzo pana szanuje za bardzo zlozona odpowiedz. Kupie, bo mnie zainteresowalo
@Kosopietek: również dla mnie rok temu 100+ to było szaleństwo. Obecnie są zapachy, za które bez mrugnięcia okiem dam i 500zł, jeżeli się pojawią w promce. No ale każde hobby kosztuje. Jeżdżę autem na gaz, a do roboty rowerem, wódkę piję tylko jak ktoś poczęstuje, fajek nie palę ( nawek jeśli poczęstują ;)) za to kupię sobie raz na jakiś czas odlewek na #stragan i # rozbiórka. I tak leci powoli