Wpis z mikrobloga

Info dla horrormaniaków: wypadł relek filmu "M3gan"

M3gan.2022.HDTC.x264-SUNSCREEN (720x304)

M3gan.2022.1080p.HDTC-C1NEM4 (1920x828)


Nad całością czuwał James Wan, człowiek który dał nam serię "Piła", "Naznaczony" a także serię "Obecność".
Polska premiera 13 stycznia.

#piratujo #piractwo #rlsbb #release #release24 #horror #torrent #torrenty
Pobierz Drill90 - Info dla horrormaniaków: wypadł relek filmu "M3gan"

 M3gan.2022.HDTC.x264...
źródło: comment_1673290509Lz9sMoYh9ojkulM9Cg4Nt8.jpg
  • 7
@venad ee tam, kopia nie wygląda źle, poza tym to oznaczone jest jako HDTC, czyli ma wyższą jakość obrazu niż standardowy hdcam (choć teraz niektóre kopie są tak celowo oznaczane, bo w przeszłości TeleCine oznaczało kopię filmu zgraną prosto z taśmy kinowej, więc jakość była zbliżona do dawnych DVDRipów. Biorąc pod uwagę fakt, że projektory w kinach są obecnie cyfrowe i sama jakość sprzętu wideo, kodeków oraz mikrofonów poszła znacząco naprzód, kopie
Pobierz Drill90 - @venad ee tam, kopia nie wygląda źle, poza tym to oznaczone jest jako HDTC,...
źródło: comment_1673346932DDdyzvZl3BVwDxFZBl3co8.jpg
@GoracyDelfin to już jest cyfrowa kopia :> ja tam nie wybrzydzam... Kiedyś kopie cam to faktycznie było dno i nie dawało się tego oglądać, ale dzisiaj to co innego. A jak jest dobry hdts z dźwiękiem zgrywanym bezpośrednio ze źródła, to już w ogóle spoko... Oglądałem tak trochę filmów i tragedii nie ma.
@GoracyDelfin no tak. Ja lubię obejrzeć w miarę wcześnie dany film, a jeśli w miarę dobra jakościowo kopia lata w sieci, to zazwyczaj obejrzę taką. No chyba że jakiś jej aspekt jest tak zwalony, że nie idzie tego obejrzeć (obraz się telepie albo dźwięku brak). Wtedy faktycznie czekam na kopię z VOD/Bluraya.