Wpis z mikrobloga

@mookie: Czy ja wiem. Deweloperzy wyglądają nadal dobrze. Na horyzoncie obniżenie bufora o 2.5% przez KNF dla stałych stóp co wywinduje zdolność do góry, program pierwsze mieszkanie. Roboty publiczne też wyglądają obecnie raczej ok i jeśli kpo ruszy w ciągu pół roku to powinna się utrzymać dobrą koniunktura. Liczba upadłości wynika też pewnie s ogromnej ilości firm które powstały. Ja tam nie widzę kryzysu mimo cięższych warunków rynkowych
@mookie: Czy ja wiem. Deweloperzy wyglądają nadal dobrze. Na horyzoncie obniżenie bufora o 2.5% KNF dla stałych stóp co wywinduje zdolność do góry, program pierwsze mieszkanie. Roboty publiczne też wyglądają obecnie raczej ok i jeśli kpo ruszy w ciągu pół roku to powinna się utrzymać dobrą koniunktura. Liczba upadłości wynika też pewnie s ogromnej ilości firm które powstały. Ja tam nie widzę kryzysu mimo cięższych warunków rynkowych


@DeoLawson: rekomendacja S
@BurzaGrzybStrusJaja: Imo #!$%@? . Można mieć różne zdanie o KNF ale czegoś takiego raczej by nie zrobili. Mimo wszystko akurat ten urząd trzyma jakiś poziom. Jeśli obniża to pewnie najpierw dla kredytów na stałejstopie. Czas na zmienne może być później albo i nie.