Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Czy #blackpill to prawda? Tak. Czy tag #blackpill jest toksyczny na wykopie? Tak.

Krótko i na temat, jeśli masz <175 albo masz incel face to tak, jesteś stracony.

ALE jestem pewny, że część tej społeczności jest przygnieciona gadaniem inceli i dali sobie wmówić, że są 0/10, a mogliby normalnie ruchać XD

Ja (i pewnie tysiące innych na tym tagu) straciłem kilka lat życia na nienawiści do kobiet, zerowej samoocenie, 10 parach na tinderze, neetowaniu, wystawianiu kobiet, i niepotrzebnym incelowaniu, tylko po to, żeby przypadkowo znaleźć dziewczynę, na zabój zakochaną, podsłuchiwać jej koleżanki które gadają między sobą ze jestem przystojny, być podrywanym przez inne dziewczyny, wywoływać zazdrość itp itd.

Owszem, laski bardzo często mówią, że za niski, że tylko 178, że tylko 5cm wyższy itp. To prawda, wtedy its over. Na szczęście ja mam 196cm więc to nie mój problem.

Ale załóż se po prostu tindera incelu albo cokolwiek, wyjdź na 5-10 spotkań i nagle się okaże, że nie jesteś jednym z degeneratów! Fajne uczucie polecam.

#zwiazki #przegryw

---
Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #63bc0baabab6bef5c09068c3
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: LeVentLeCri
Przekaż darowiznę
  • 9
OP: @Mateusza24: no ja też. Byłem w tym samym położeniu co ty. 5 par, żadna nie odpisuje, może jakaś jedna. Albo czekasz na więcej par albo zakładasz tindera od nowa i co jakieś 10-15 par znajdzie się NORMALNA dziewczyna, która po prostu szuka chłopaka i z tobą wyjdzie. Ogarniesz, że mozesz miec randki raz w tygodniu. I pewnie po 2-3 spotkaniach znajdziesz sobie swoją różową.
---

Ten komentarz został dodany