Wpis z mikrobloga

#pytanie #film #niewiemjaktootagowac #midjourney #sztucznainteligencja
Hej, Midjourney wypluł taką panią(ktoś tu pisał że wygląda jak femboy, ale mi się podoba, źle-dobrze, nie wiem:)),
mam na końcu języka/mózgu na podstawie jakiej aktorki mogła być stworzona, ale nie mogę sobie przypomnieć.
Ktoś coś? no nie daje mi to spokoju, na podstawie jakiej aktorki/osoby AI ulepił ten portret, pomożecie?:)
Pobierz RabarbarDwurolexowy - #pytanie #film #niewiemjaktootagowac #midjourney #sztucznaintel...
źródło: comment_1673284333tKD0uSFBoNx45eORSwZyEG.jpg
  • 33
@BogIstnieje: Królu złoty, no rzeczywiście jest pewne podobieństwo. To ten... w czym jak go lubiłem... Niby dostał Oskiego, ale moim zdaniem albo przesadza, albo zbyt stonowany. Ma specyficzną urodę, więc się wybił, ale tego epickiego talentu ja akurat nie widzę, choć tak naprawdę nie oglądałem go zbytnio. Jest pewne podobieństwo, przyznam.
@wujek_mikazjusz: nie nie, to nie Kiera, widziałem kilka "promptów" z midjourneya gdzie było trochę Kiry.
Chociaż czekaj, taka młoda Kiera z czasów Dumy i Uprzedzenia na bank nie jest, ale taka dojrzalsza już trochę tu pasuje. Może on lepi nie z dwóch, a dwudziestu? Mam tych obrazków z 400, ale tylko przy tej mam taki mindfcuk:).