Wpis z mikrobloga

@Asjopek: I nie piszą już, że drogo, bo 9 miesiecy temu było dostępne taniej przez 2 godziny?

Ostatnio ktos tam wrzucił ASAD to pisali, że drogo, bo za 90 zł kupowali. Sprawdziłem na PH i taka cena była w ostatnich 12 miesiącach przez 2 dni.

@Milburn tam szkoda mordy strzepić. Wrzuciłem kiedyś dropa na elnino na jakąś Allegorie Guerlaina, to posypały się minusy, bo na pewno podróba, że przecież to jest niemożliwe żeby oryginał był dwukrotnie taniej niż w sephorze ()
Więcej nic nie wstawiam.
@Milburn: Na wykopie czasami też bywa ciekawie. Sam pamiętam jak osoba wystawiła flaszkę 100ml w dobrej cenie (najniższa z 3-6 miesięcy z PH), a druga osoba napisała, że drogo, bo miesiąc temu lepiej zł/ml wychodziła flaszka 200ml. Dostępna była kilka dni, ale na PH dołek się zapisał i już był argument za "drogo" xD

@saradonin: Flakony w dobrej cenie trzeba wrzucać tylko na tagu, lepiej niech koledzy się obkupią niż
@saradonin: Tak, wiadomo że każdy lubi upolować okazję, ale tam to aż przesadnie czasami :) Mam też wrażenie że sporo osób nie ma wiele wspólnego z perfumami, ale kupują, bo jest akurat tanio.

@kilo_wody_pod_stopa: Nie wiem czy tamta społeczność jest wiele razy większa niż nasza na tagu czy kupują w ilościach hurtowych , ale oferty po wrzuceniu tam bardzo często znikają ze sklepów w moment lub sypia się anulacje