Wpis z mikrobloga

Zakolak lvl 28 here. Po 3 latach brania #minoxidil i roku brania #finasteryd ciągle wypadają mi włosy, jednocześnie rośnie od cholery nowych. Wnerwiłem się i poszedłem w końcu do #trycholog bo wcześniej tylko dermatolog. Właśnie siedzę z jakimś pyłem diamentowym na głowie i będzie ostrzykiwanie. Mówi, że finasteryd można odstawić, także zobaczymy co to będzie
  • 12
@homi3 zobaczymy, w czerwcu wesele, trzeba coś ogarnąć.

Ogólnie nie chodzi mi o same zakola, ale o fakt, że zaczęły mi wypadać włosy na całej głowie i strasznie się przerzedzily. Zakola mam od zawsze, ale przy okazji miałem gęste włosy
@essos: no podejrzewam, ze przez minoxidil i finasteryd xD

poszedlem do trychologa, odstawiłem fina i mino, dostałem szampon, wcierke, tabletki ziołowe i co miesiąc mam zabieg z nakłuwaniem głowy, włosy rosną jak głupie, pod mikroskopem widać, że nawet już "uśpione" cebulki zaczęły puszczać włosy, pod palcami czuć pełno ostrych małych włosów, także efekty o niebo lepsze niż fina przez 1,5 roku i mino przez 3 lata
@essos: @C233 włosy się zagęściły. Na zakolach coś delikatnie rośnie, ale to raczej wypaek przy pracy. wlosy rosną i ciągle czuć pełno małych, niestety byłem blondynem za dzieciaka i odrastają mi jasne, ale niby mają nabrać pigmentu. Mimo wszystko przy myciu wypadają, ale ona twierdzi żę to normalne, bo wypada mi powiedzmy z 10 włosów a nie 30 jak kiedyś
zdjęcie z dziś, co miesiąc mam wizytę u trychologa od stycznia tego roku


@masur1: to niezle cie łoi z kasy na te zdjęcia. Tak sie wlasnie zastanawialem jak oni zarabiają, jesli raz zalecą jakieś jakies wcierki i szampony
bo wypada mi powiedzmy z 10 włosów a nie 30 jak kiedyś


@masur1: Obydwie wersje to rpzeciez nic jak na kąpiel. Ja kiedys jak liczyłem to naliczylem jakies 80 i mi tak mniej wiecej wypadaja od 10 lat. Mimo to nie jestem jeszcze łysy