Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Mirki znaleźć mieszkanie na wynajem w rozsądnej cenie w #krakow graniczy z cudem( ͡° ͜ʖ ͡°)
Udało mi się po miesiącach starań znaleźć fajne dwupokojowe mieszkanko na osiedlu kazimierzowskim i w lutym się przeprowadzam. Blisko przystanku, są też sklepy i nawet dwie siłki pod nosem, lokalizacyjnie wydaje się idalnie. Niestety w necie nie znalałem zbyt wiele opinii na temat tej okolicy, oprócz tego, że stare bloki wielkopłytowe z lat 70'. Może ktoś jest z #nowahuta i mógłby się wypowiedzieć jak się tam mieszka. Przeprowadzam się z północnej Polski:)) Wybaczcie, że ano, ale banik ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#krakow #nowahuta #kazimierzowskie #przeprowadzka #mieszkanie

---
Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #63bbe07dbab6bef5c09063d9
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: karmelkowa
Wesprzyj projekt
  • 6
@AnonimoweMirkoWyznania: 34 (prawie) lata mieszkam na tym osiedlu i o ile w latach około 2000 było ciężko (dużo dresów, krzywe akcje i takie tam), tak teraz się uspokoiło. A tak, to zielono, dobra komunikacja, sklepy, przychodnie, szpital, szkoły, żłobki, przedszkola, siłownie i parę innych rzeczy w zasięgu 15-minutowego spacerku. Jedyny minus na tym osiedlu to parkowanie. Nie wiem w którym bloku będziesz mieszkał, ale blisko tych największych wieżowców (7, 18 i