Wpis z mikrobloga

Widzę odwołano #obowiazkowecwiczeniawojskowe to już straciliście zainteresowanie?

A jeśli przyjdzie wojna, to wy do okopu umierać, a #p0lka na orgazmusa do Niemiec, Skandynawii, Francji i UK. I to wy będziecie mięsem armatnim, a one będą witane jak bohaterowie, "największe ofiary wojny".

Wtedy nie będzie czasu protestować. Obowiązek obrony ojczyzny ma dotyczyć każdego obywatela, nie tylko mężczyzn, w końcu mamy równość.

Dla piszących, żeby walczyć o zniesienie tego dla wszystkich - trochę zmysłu politycznego. Jedyna szansa na to będzie dopiero i tylko wtedy, kiedy kobiety będą z nami jechać na tym samym wózku. Inaczej same nie będą mieć obowiązków, a was będą nazywały "facecikami".

#niebieskiepaski #wojsko #wojna #ukraina #ciekawostki
Kapitalista777 - Widzę odwołano #obowiazkowecwiczeniawojskowe to już straciliście zai...

źródło: comment_1673270856RdJ4xjnbnfm8DSHbnfOhaq.jpg

Pobierz
  • 73
via Wykop Mobilny (Android)
  • 4
@Kapitalista777:

Ja się nie przejmuje tematem obrony ojczyzny tylko powołania na ćwiczenia, z takiego względu że mieszkam za granicą, więc jak będzie wojna to raczej wiadome że nie ma po co wracać.

A tak jak mnie zawołają na ćwiczenia, a nie mam zamiaru się na nie stawić, to przy każdej możliwej okazji jak mnie złapią to najpierw na komisariat :)

Więc, tak, ja dalej grzeje temat ćwiczeń, a temat obrony ojczyzny
@Kapitalista777: i co taka Julka by zrobiła w okopie? Niebieski przegryw, to przynajmniej oglądał Aliens, więc wie że jak go otoczą, to trzeba się #!$%@?ć w powietrze. Wykopki to by najchętniej chciały parytet na polu walki i potem weź tu tym #!$%@? zarządzaj
@Seishin: Przecież jak nie mieszkasz w Polsce to temat zamknięty, no chyba że dalej masz adres zameldowania, albo nie zgłosiłeś wyjazdu za granicę ale to warto zrobić, szczególnie że i tak wszystko juz przez neta można.