Wpis z mikrobloga

Co na wiosnę/lato? Wszystkie zapachy mi się podobają i pewnie wybiorę 2 z tej listy z czasem pewnie reszta dojdzie ( ͡° ͜ʖ ͡°).
#perfumy

( ͡° ͜ʖ ͡°)

  • Chanel Allure Homme Sport Eau Extreme 15.8% (9)
  • Chanel Allure Homme Edition Blanche 35.1% (20)
  • YSL Y live 1.8% (1)
  • Dolce & Gabbana Light Blue Pour Homme Eau Intense 47.4% (27)

Oddanych głosów: 57

  • 6
@rsnbl: Mam odlewkę Y EDP ale też posiadam Rasasi Hawas sprzed reformulacji i generalnie już tak bardzo nie lubię takich słodkich zapachów z nutami gumy balonowej, mam też wersję Y Le Parfum i ta akurat kojarzy mi się z typowym dojrzałym gościem 30+ , z całej serii najbardziej mi się podoba Y Live no ale też jest słodki i w sumie zdecyduje się na Light Blue, a Chanel wiadomo inna liga
słodkich zapachów z nutami gumy balonowej


@mtq11: nie mylisz może z Erosem? xD YSL Y EDP imo obok tego nawet nie stoi. Nie bierz Chanel jeśli zależy ci na ludzkich parametrach, no chyba że znajdziesz jakiś dobry batch. Light Blue Intense to dla mnie morski smrut i nie rozumiem fenomenu zapachu, za to Light Blue Forever już jest znośny ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@rsnbl: No to widzisz jak to różnie zapach potrafi być odbierany, dla mnie Light Blue intense bardzo spoko i prędzej powiedziałbym, że YSL Y Edp to słodki smrut wręcz zapach dla nastolatków