Wpis z mikrobloga

Czy jest ktoś kto był mocno niezadowolony ze swojej księgowej w #ifirma i udało ci się zmienić księgową na inną? Trudne to jest? Mam jakąś toksyczną kobietę, która przy braku faktur kosztowych zamyka miesiąc aż w 1,5-2 tygodnie, a w komunikacji mailowej jest strasznie pasywno-agresywna. iFirma jest wciąż najatrakcyjniejsza cenowo, ale ten czynnik ludzki to chyba jej największy minus ( ͡° ʖ̯ ͡°) #programista15k
  • 7
@straz_konsumencka: Ale nie rozumiem. Masz gdzieś w reglaminie "zamykamy miesiac do 5"? czy o co chodzi? Te papiery są Ci do czegos potrzebne? Czy np 5 dni nie wystarcza Ci żeby zrobić przelew z zaliczką podatku?

Ja sie nie dziwie że jest "pasywano-agresywana" jak masz z 2 dokumnety na krzyż a trujesz dupe. Potem sie ludzie dziwia że za takie 3 faktury na miesiac księgowy chce 250zł
Ale nie rozumiem.


@zibizz1: A ja nie rozumiem po co #!$%@? inne osoby z branżuni ( ͡º ͜ʖ͡º)

Masz gdzieś w reglaminie "zamykamy miesiac do 5"? czy o co chodzi?


Może jest, może nie jest. Skoro inni księgowi w danej organizacji potrafią 10x szybciej, to zapala mi się lampka ostrzegawcza.

Te papiery są Ci do czegos potrzebne?


Są - do budżetowania wydatków w miesiącu, bez zbędnej
@straz_konsumencka:

Są - do budżetowania wydatków w miesiącu, bez zbędnej zwłoki. Termin składania deklaracji też ma chyba coś tu do gadania, ale nie kojarzę z pamięci.


U mnie w aplikacji (Infakt) odrazu po wystawieniu faktury pokazują sie terminy i kwoty do zapłaty. Jak nie masz kosztów to natychmiast masz na zywo aktualizowaną infromacje o kwocie podatku i ZUSu do zapłaty. Modyfikuja ją faktury kosztowe które zostana zaksiegowane.
Jaki termin składania deklaracji?
@straz_konsumencka Odezwij się na priv to dam Ci namiar na swoją księgowość. Specjalizują się w IT. Przenoszenie z masówek mają w jednym palcu - szybko i bezboleśnie - przerabiałem. Poziom usług bez porównania, cenowo bardzo spoko.